• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Ślimak » 5 lip 2015, o 18:55

W 1 poście nie ma słowa nt. przelewy24. Wiem, że bawiąc się w paypal albo skrilla i kupując w wirtualnym kantorze od razu dolary można płacić mniej. Może mi ktoś powiedzieć jaki mu wychodzi kurs przy tego typu kooperacji z wirtualnymi kantorami.
Ślimak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 19:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 5 lip 2015, o 19:09

Nie ma bo możliwość płacenia przez Przelewy24 na Aliexpress weszła w tym tygodniu. Z tym, że nie bardzo wiem co miałoby być tam napisane na ten temat, przecież to prostsze niż budowa cepa. Wybierasz taki sposób płatności, przenosi Cię na ich stronę, gdzie masz kwotę do zapłaty już w PLN (po kursie zawsze trochę wyższym niż w kantorze - kilka - kilkanaście groszy na dolarze), dalej przechodzisz na stronę swojego banku i stamtąd płacisz (tak jak płacisz np w PayU na Allegro). I tyle, cała filozofia, trzeba do tego jakiejś specjalnej instrukcji?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kerad » 5 lip 2015, o 22:08

Dużo tu o bankach, a tmobile póki co nie wie kiedy będzie możliwość wpłaty gotówkowej na konto walutowe, to może znacie sposób, lub bank w którym przyjmą wpłatę w obcej walucie?

wysłane tapatalk
kerad
 
Posty: 77
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 18:18
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kpc21 » 6 lip 2015, o 18:00

Kiedyś się o to dowiadywałem, może znajdziesz w tym wątku. Można robić wpłaty w placówkach innych banków (prowadzących obsługę gotówkową w walutach obcych - zwróć na to uwagę), tyle że zwykle są za to opłaty.
kpc21
 
Posty: 45
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 01:49
Telefon:: Samsung
ROM: stock

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez anduril » 6 lip 2015, o 20:56

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wygląda na to, że mimochodem właśnie stworzyłeś instrukcję... skopiuj, dorzuć do pierwszego posta, będzie dla potomnych ;)
Dzięki :)
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Idiotyczny problem z płatnością MasterCard T-mobile

Postprzez pleroma » 8 lip 2015, o 04:25

Witam, od roku mam już konto walutowe w T-Mobile oczywiście w USD. Specjalnie zostało założone pod Aliexpress wszystko świetnie działało do wczoraj gdzie widzę zostały jakieś prowadzone zmiany w Alipay i nie mogę już zapłacić tą kartą. Kiedy jak zawsze klikam w opcje MasterCard i wpisuje swoje dane ku mojemu zdziwieniu nie mogę zmienić kraju w adresie bilingowym na POLSKĘ tylko mam do wyboru Canadę abo UK. Pisałam do supportu ale oczywiście cisza nikt mi nic nie odpisał... Może ktoś z was będzie wiedział co się stało i jak to obejść? Screen w załączniku. Zawsze płaciłam ta kartą i zawsze miałam adres bilingowy Polski więc nie wiem skąd takie dziwactwo?
pleroma
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 04:14
Telefon:: iphone 4s

Re: Idiotyczny problem z płatnością MasterCard T-mobile

Postprzez pleroma » 8 lip 2015, o 04:42

Nie wiem czemu nie mogę dodać załącznika więc podaje link http://goldenumbrella.pl/aliexpressblad.jpg
pleroma
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 04:14
Telefon:: iphone 4s

Re: Idiotyczny problem z płatnością MasterCard T-mobile

Postprzez ddr » 8 lip 2015, o 07:27

Nie korzystałem z tego.
Tam jest jakieś select existing addres, próbowałeś tego?
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: Idiotyczny problem z płatnością MasterCard T-mobile

Postprzez night95 » 8 lip 2015, o 07:51

U mnis nawet nie ma takiego okienka, może nie jesteś na głównej stronie aliexpress? czasem przekieruje na inną i są różne problemy, w prawym górnym rogu bedziesz miał GO TO GLOBAL SITE jesli jesteś na innej.

tak co do samego konta alipay. Ja kiedyś dodałem tam kartę tak dla spróbowania, no i wszystko fajnie spoko, wygodnie i szybko, ale po 3 dniach od wprowadzenia danych karty do alipay dostałem telefon z banku o 3 próbach płatności moją kartą, ale że $ na koncie nie trzymam to nic nie ukradli. karte musiałem zablokować, i na tym skończyłem współpracę z alipay.
night95
VIP
 
Posty: 839
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:09
Pochwały: 17
Telefon:: let x690

Re: Idiotyczny problem z płatnością MasterCard T-mobile

Postprzez eRd » 8 lip 2015, o 08:01

Właśnie też sceptycznie do tego alipay jestem nastawiony mimo iż jest to pewnie wygodne. Umieszczać z własnej woli dane do swojej karty na jakimś chińskim serwerze jest ryzykowne tym bardziej, że do zakupu wystarczy numer karty, imię i nazwisko, termin ważności karty i 3 cyfry kodu z jej odwrotu. Wszystkie dane są na takiej karcie, nie potrzeba pinu, haseł ani innych zabezpieczeń.

Autor postu otrzymał pochwałę
eRd
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 12:55
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Pochwały: 3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Salioner » 8 lip 2015, o 15:48

wiecie może jak odłączyć karte z alipay

Wysłane z mojego MX4
Salioner
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 21:21
Pochwały: 4
Telefon:: Meizu MX4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Fushnikov » 8 lip 2015, o 15:51

Za każdy produkt można zapłacić przelewy24?? Jest gdzieś jakieś info na temat wprowadzenia tej opcji??
Właśnie zamówiłem ekartę i nie wiem czy nie wyrzucę kasy w błoto. Bo przelewy24 jest bardziej bezpieczne niż płacenie kartą.
W ogóle istnieją możliwości oszustwa poprzez P24?? zwrot kasy etc. taki sam jak na kartę??
Sory ale jest kilkanaście tych tematów trochę już dzisiaj poczytałem i mam mętlik w głowie.
Fushnikov
 
Posty: 80
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 18:38
Telefon:: samsung
ROM: cd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama