• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez bar4u » 30 sie 2014, o 23:23

Nie wiem jak z innymi bankami ale z T-Mobile dawny sync, robię wymianę kontoPLN}walutomat}kontoUSD w około pół godziny bez względu na dzień i porę dnia...
Przelew PLN jest wewnętrzny i przelew zwrotny wUSD też jest wewnętrzny w ramach Alior-a a te robione są od ręki bez względu na czas.
bar4u
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 22:10
Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez camel91 » 30 sie 2014, o 23:25

mam taki sam zestaw jak Ty i jednak tak nie jest , why :roll:
TMOBILE PLN -> WALUTOMAT ZASILILEM KILKANASCIE MINUT TEMU I POKAZALO MI CZAS TAK JAK SKOPIOWALEM -> WYPLATA ROWNIEZ NA TMOBILE WALUTOWE USD
camel91
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 15:05
Telefon:: LG G2

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez camel91 » 30 sie 2014, o 23:35

bar4u napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Twoja wpłata xxxx PLN została zaksięgowana. Środki są dostępne w Twoim portfelu.

Dane dotyczące wpłaty:
Data zaksięgowania wpłaty: sob, 30 sie 2014, 23:34:26

stawiam piwo :mrgreen:
camel91
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 15:05
Telefon:: LG G2

Re: Odp: Jak płacić na aliexpress

Postprzez swiezak82 » 30 sie 2014, o 23:45

W walutomat.pl masz coś takiego jak : moje dane - > konta bankowe
Dodałeś tam swoje konta z którego wpłacasz PLN oraz te na które wypłacasz USD?
To chyba tez przyspiesza operacje
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez camel91 » 30 sie 2014, o 23:50

oczywiscie ,że dodałem ,zleciłem juz wymiane na usd ciekawe ile to im zajmie
ale jak widac faktycznie walutomat działa w weekendy bo internetowy kantor i cinkciarz cisza od rana ..
dajcie znac prosze o tym pytaniu na temat przelewu i tego kodu swift bo sie martwie czy nie poszła kasa się ...
camel91
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 15:05
Telefon:: LG G2

Re: Odp: Jak płacić na aliexpress

Postprzez bar4u » 30 sie 2014, o 23:50

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To może być klucz, jak robisz przelew do walutomat to do jakiego banku wskazało? Jak podasz nr w "moje dane" konta z TM to automatycznie dane do przelewu dostanie na konto w Alior...
bar4u
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 22:10
Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez camel91 » 30 sie 2014, o 23:55

nie pamietam co mi pokazało ale chyba aliora , pamietam tylko ze jak wypełniałem przelew i wpisałem ich nr rachunku to pokazało ALIOR CENTRALA no ale to tez mógł byc chyba TMOBILE , wydaje mi się ze maja aliora a alior oblusguje tmobila i tak .. jak widac mieliscie racje ze jednak walutomat dziala w weekendy, przekonałem się chociaż po tych ich opisach na temat dni wolnych/roboczych i terminów różnie można było myslec..
camel91
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 sie 2014, o 15:05
Telefon:: LG G2

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez lubiezeberka » 31 sie 2014, o 14:01

Nie moge zalozyc konta na tmobile:
"Złożenie wniosku nie powiodło się.
Prosimy o kontakt z Wirtualnym Oddziałem lub Infolinią pod numerem 19 506."

Komus sie takie cos przydazylo?
lubiezeberka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 17:17
Pochwały: 2

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez filozof71 » 1 wrz 2014, o 02:39

Po prostu zadzwoń. Nie wiem jak zakładałeś. Czy robiłeś przelew z innego banku, czy wysyłałeś ksero dowodu osobistego?
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Gausa » 3 wrz 2014, o 12:46

Kolega mam to samo. Również nie mogę założyć konta na T-Mobile. Weryfikuje przez przelew bankowy i w odpowiedzi dostaje "Z przykrością informujemy, że nie udało się potwierdzić umowy rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe. ". Zakładałem już 4 razy i za każdym razem to samo. Dane teleadresowe są identyczny w obydwu bankach nie wiem co jest grane...weryfikowałem także z dwóch różnych kont bankowych i nadal to samo. Ręce opadają.
Gausa
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 13:51
Telefon:: iphone 4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcino1104 » 3 wrz 2014, o 15:25

Ja także mam problem z założeniem konta.. Przy zatwierdzaniu wniosku dostaje komunikat o błędzie :-/ Na różnych komputerach i przeglądarkach to samo.. Dziś postaram pochatować z nimi na wirtualnym oddziale.

Napisane przy pomocy RedmiNOTE
marcino1104
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 16:56
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 3 wrz 2014, o 19:03

Szybko i bez problemu założycie rachunki w salonie T-mobile z telefonami. Po pięciu minutach wychodzicie i przyjeżdżacie do domku i aktywujecie konto bez problemu. Potem z poziomu zalogowania do swojego konta można założyć konta walutowe i karty do nich, ..oczywiście które są nam potrzebne. A na pewno konto w USD i karta do niego, którą przysyłają do tygodnia.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron