• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Prodigy22 » 25 lip 2014, o 19:13

spoko z wlasnego doswiadczenia wiem ze warto sprawdzic wszystkie dane jeszcze raz, szczegolnie przy takich rzeczach jak platnosci wiec uwazaj na przyszlosc :)
Prodigy22
 
Posty: 74
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 22:16
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Belv » 27 lip 2014, o 22:58

Długo nie wchodziłem na forum i trochę wyszedłem z obiegu. Wcześniej nie miałem zamiaru kupować telefonu, teraz jednak się zdecydowałem na pewien zakup. Jak już mówiłem nie jestem na bieżąco. Jakiś czas temu najlepszym rozwiązaniem była karta internetowa z Mbanku i AliorSync jak dobrze pamiętam. Jak sprawa ma się na dzisiaj? Mam konto w Multibanku, ale Multibank przeszedł na Mbank, chyba coś takiego. Jest tam oferta karty internetowej, nazywa się bodajże netk@rta. Jak czytałem na stronie, to jest ważna 5lat, ale o opłatach żadnych nie wyczytałem. Kiedyś chyba się coś płaciło, jakieś 20zł.. Jak to jest teraz? W ogóle opłaca mi się zakładać kartę internetową na jeden zakup?
Belv
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 sie 2013, o 23:37

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 27 lip 2014, o 23:09

Jeżeli jeden zakup to płać normalnie kartą PLN,..... ale w to nie wierzę , że to będzie tylko ten jeden raz.
Jak coś to zakładaj konto w T-mobile dawny Alior Sync, Posiadanie konta PLN czy USD oraz karty do tych kont wynoszą 0 zł. Poczytaj ten wątek od początku.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez lethzik » 5 sie 2014, o 07:35

Mam aktualnie konto osobiste w Alior Sync ( T Mobile) i zamierzam założyć do tego konto walutowe w dolarach żeby uniknąć dodatkowych opłat za przewalutowanie, prowadzenie rachunku oraz karta są darmowe, jednak w tabeli opłat jest informacja, że od każdego przelewu zagranicznego (oprócz europejskiego) jest pobierana opłata w wysokości 30zł, dotyczy to też płatności kartą ?
lethzik
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 13:25
Telefon:: LG L5

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez and79 » 5 sie 2014, o 07:38

Płatność kartą jest darmowa.
and79
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: wielkopolska
Pochwały: 2

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Libero » 5 sie 2014, o 10:19

Na Ali płacimy kartą która jest rozliczana w USD, a za płatność kartą nie są pobierane żadne opłaty. jedynie nie radził bym wypłacać tą kartą w polskim bankomacie :)
Avatar użytkownika
Libero
NewsMan
 
Posty: 391
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 20:33
Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Fatalista » 5 sie 2014, o 13:38

Mam kartę walutową BZWBK. Aktualnie znajduje się na niej 16$. Chciałem zapłacić nią na ali za zakupy 15,5$ i wyskakuje taki błąd:

Sorry, your payment was not successful! No money has been deducted.

Reason:
Your card issuer declined the transaction.

Solution:

Please make sure you are paying using a valid credit card.
Please contact the bank or agency that issued your card.

Co jest nie tak? Karta jest nowa, wczoraj na nią wpłaciłem 16$. Po wysłaniu smsa żeby sprawdzić stan środków dostałem wiadomość że jest tam 16$.
Fatalista
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 18:39
Lokalizacja: Śląskie

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 5 sie 2014, o 13:53

Sprawdź czy jest aktywna. Czy aktywowałeś kartę???
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Fatalista » 5 sie 2014, o 13:59

Na ulotce dołączonej do karty jest napisane "sprawdź swój pin -> zapoznaj się z zasadami -> zasil kartę -> płać". Jak ją mam aktywować? Próbowałem wczoraj zarejestrować kartę na prepaid.bzwbk.pl ale bezskutecznie.

Przy próbie zarejestrowania karty na stronie banku trzeba podać "dotychczasowy numer aktywacyjny" i nowy pin. W instrukcji jest podany numer aktywacyjny dla nowych kart. Po wypełnieniu wszystkich pól wyskakuje: Próba zmiany numeru PIN nie powiodła się. Wyłącznie użytkownik został zarejestrowany. Zaloguj się do serwisu on-line i spróbuj ponownie zarejestrować kartę. Rejestrował ktoś kartę walutową bzwbk na stronie internetowej?
Fatalista
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 18:39
Lokalizacja: Śląskie

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 5 sie 2014, o 14:54

Co cie pokusiło na prepayda?
Proponuje dzwonić do wystawcy karty, może ci jakoś to odblokują
marx
Administrator
 
Posty: 12520
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez and79 » 5 sie 2014, o 15:10

BZ WBK znika z rynku, gdzieś tak dzisiaj przeczytałem. Mi też kupujący nie mógł zapłacić przez 2 dni za zakupy na allegro z tego banku, cały czas odrzucało płatność. Przeszło dopiero przez inny bank. Może to być przyczyna, ale to tylko moje gdybanie.
and79
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: wielkopolska
Pochwały: 2

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Fatalista » 5 sie 2014, o 15:21

Na forum czytałem że ta karta działa na aliexpress, więc ją kupiłem :/.

Teraz wyskoczyło:

Sorry, your payment was not successful! No money has been deducted.

Reason:
An unknown error has occurred.

Solution:
Please try again later.
Fatalista
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 18:39
Lokalizacja: Śląskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron