• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez lubiezeberka » 5 wrz 2013, o 22:30

Oczywiscie, ze mozna placic karta platnicza ( w moim przypadku zwykla karta do ekonta w mbanku).
I proponuje administratorowi marxxx dodac taka informacje do pierwszego posta tego tematu, poniewaz musialem przewertowac kilkadziesiat stron zeby sie o tym dowiedziec.
lubiezeberka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 17:17
Pochwały: 2

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez TJHicks » 6 wrz 2013, o 20:41

Jak długo trzeba czekać na weryfikację płatności ?
Avatar użytkownika
TJHicks
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 17:16
Lokalizacja: Liverpool

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez drago68 » 6 wrz 2013, o 20:56

TJHicks napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest odliczanie w zakładce transakcje .Przeważnie trwa 24 godziny.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Corv » 6 wrz 2013, o 22:15

Czasem ciut dłużej (zegar się zatrztyma ale status się nie zmienia) Bez stresu.
Corv
 
Posty: 135
Dołączył(a): 25 lip 2013, o 13:49
Lokalizacja: inąd

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez darekn12 » 8 wrz 2013, o 19:42

mam pytanie,
chce zakupic sobie coś na antelife i chce to zrobić karta debetową-kredytową przez paypal.
odsyła mni ena tą strone paypal mam pworwadzić dane karty itp itd.jakie są opłaty za takie coś?
bo na aliexpress poprostu nie ma dodatkowych opłat tylko przelicza po kursie.
płacił ktos tak może?
ew. jak najtaniej zapłacic na tej stronie antelife?
darekn12
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 07:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez carlos_69 » 9 wrz 2013, o 00:00

Osobiście odradzam Ci antelife (chyba, ze masz naprawdę dobra okazję).
Kupowałem tam 3 czy 4 razy i zawsze było ok...do czasu. Nie wysłali przesyłki. Na kontakt nie odpowiadali. Dopiero po otwarciu sporu na PayPall odpowiedzieli twierdząc, że wysłali i prosili o cierpliwość. Po następnych kilku dniach ta sama sytuacja, następne kilka dni (ponad 30 dni od daty zakupu)... moje żądanie zwrotu kasy i znowu ich "słodkie pierdzenie". Przekształciłem spór, wniosek do PayPall o zwrot pieniędzy, kilka telefonów do serwisu PayPall i w końcu rozstrzygnięcie sporu na moją korzyść.
To był mój ostatni zakup u nich, chociaż wiem, że wielu ludzi kupuje tam i sobie chwalą... tak jak ja kiedyś.
Pozdrawiam

P.S.
Tam chyba tylko przez PayPall można płacić (ale to dobrze bo masz możliwość ochrony gwarantowanej przez PayPall jako kupujący)
Avatar użytkownika
carlos_69
 
Posty: 192
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 21:02
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 1

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez pawelq123 » 9 wrz 2013, o 05:08

Witam, chcę zakupić telefon na portalu aliexpress.com. Posiadam konto w Alior Banku, które jest prowadzone w złotówkach. Chciałbym się zapytać, jaka forma płatności będzie najlepsza? Czy będzie to bezpośredni przelew z konta, wymiana waluty w kantorze Alior Banku, czy robienie sztuczek z kartami debetowymi itp., a może jeszcze inna opcja? Będzie to jednorazowa przygoda z tym portalem. Rozumiem też, że jakąkolwiek formę płatności wybiorę, to pieniądze będą bezpieczne, bo najpierw wylądują na koncie bankowym tej firmy? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
pawelq123
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 04:52

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 9 wrz 2013, o 06:23

jak jednorazowy zakup to zapłać z karty którą masz, niczym innym się nie przejmuj.
Gdybyś planował więcej zakupów to aby zaoszczędzić na przewalutowaniu załóż sobie konto dolarowe w twoim banku a dolary najtaniej kupisz w walutomat.pl
W aliorze dolary są dosyć drogie, na dziś różnica na dolarze pomiędzy alior a walutomat to 15 groszy na korzyść walutomatu
http://spred.pl/waluta/usd
na telefonie za 200$ zapłacił byś taniej o 30 zł
marx
Administrator
 
Posty: 12523
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez man212 » 9 wrz 2013, o 09:48

Chcę zakupić ZTE V987 na ALI, ale nie mam konta w banku. Rodzice mają w PKO. Czy jak przeleje im pieniądze na ich konto, to potem przy rejestracji na ALI musze podawać ich nr konta bankowego ? Druga sprawa. Czy jak już przeleje kasę na konto moich rodziców to jak potem z niego zapłacić na ALI ? Czy wystarczy, że wpiszę na ALI ich nr konta bankowego i kod PIN i z konta PKO potem przeleje kasę na konto ALI ? Czy musze kase przewalutować z PLN na USD ? jestem zielony w tych sprawach. z góry dzięki.
man212
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez pioterek » 9 wrz 2013, o 09:50

Witam
nie podawaj żadnego PINu!!!

Przy rejestracji nie podajesz żadnych danych dotyczących konta!
Dopiero przy płatności podajesz nr karty wydanej do konta, tylko jeżeli konto jest prowadzone w PLN, to skasują Cię za przewalutowanie na USD i kurs może być nieprzyjemny :)
pioterek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 wrz 2013, o 20:49

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez man212 » 9 wrz 2013, o 10:00

To czy jak rodzice mają konto w PKO - stacjonarne bankowe - to jak zamówić telefon na ALI u Chinatronic? Mam 800 zł realnych w domu, telefon kosztuje 239 USD. i te 800 zł chce zanieść do banku PKO, aby je wpłacić na konto rodziców. i co dalej ? Podpowiedzcie konkretnie co musze wykonać, by go kupić. z góry dzięki.
man212
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez pioterek » 9 wrz 2013, o 10:22

Po kliknięciu w "Kup teraz" na aliexpress wybierasz metodę płatności np. Visa, lub Master Card i podajesz dane z karty do konta.
Może Ci kasy styknie na zakup :) nie wiem jak tam sobie PKO liczy.
pioterek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 wrz 2013, o 20:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron