• Reklama

JAK OTWORZYĆ SPÓR NA ALIEXPRESS

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: JAK OTWORZYĆ SPÓR NA ALIEXPRESS

Postprzez marcoos1 » poniedziałek, 17 października 2016, 21:08

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Z reguły jednak staram się być wyrozumiałym. Tak więc proszę o przedłużenie ochrony (szczególnie jak taki okres, że paczki idą wolniej i ludzie narzekają np na tym forum). Ale też bez przesady. 60 dni to standardowy czas ochrony, więc 2 ekstra tygodnie mnie nie zbawią (nie zamawiam tak by właśnie te 2 tygodnie robiły różnicę np prezent). I wtedy pozostaje otworzyć spór, że koniec ochrony, gwarancja dostawy 60 dni, ja czekam ponad 70 i paczki nie ma, więc chcę zwrotu.

Do tej pory więcej zawsze zdziałałem życzliwością niż straszeniem sprzedawcy sporem. Jak otwierałem spór to kończył się on z reguły szybko (często ustalonymi wcześniej ze sprzedawcą warunkami).

Traktujcie sprzedawców tak jak byście chcieli być traktowani gdybyście to wy sprzedawali a nie kupowali.
marcoos1
VIP
 
Posty: 948
Dołączył(a): wtorek, 14 stycznia 2014, 00:37
Pochwały: 32

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKIKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama