• Reklama

Jak ominąć kontrole UC?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak ominąć kontrole UC?

Postprzez romanwielki » wtorek, 28 maja 2013, 19:18

Słać paczkę w pierszej kolejności do państwa z mniej restrykcyjnym prawem jeśli chodzi o przesyłki z Chin,a pozniej dopiero do Polski?
Korzystać z innej drogi transport?Morskiej?
Dawać w łapę?

Jeżeli ktoś ma ciekawe pomysły proszę o kontakt:
romantrzeci@interia.pl

Podaje maila,bo pewnie nie wszyscy chcą takie informacje udzielać publicznie,w pełni to rozumiem.
Konkretne propozycje na pewno nagrodzę przelewem.

ps.
Byłbym zapomniał...serdecznie pozdrawiam wszystkich panów milicjantów przeglądających to forum!
romanwielki

Reklama

Postprzez marx » wtorek, 28 maja 2013, 22:08

ci milicjanci to już emeryci, taż maja prawo coś kupić :)
marx
Administrator

Pochwały: 192

Postprzez kundzia111 » środa, 29 maja 2013, 14:20

Co chcesz przelewać i ile?
kundzia111

Pochwały: 1

Postprzez Grech » środa, 29 maja 2013, 17:04

Wy się martwicie że za jeden telefon będziecie mieć problemy, za jedną podróbkę kary. Tutaj goście robią wałki na miliony i niczym się nie martwią :)
[hide]http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/mroczne-centrum,329063.html [/hide]
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez romanwielki » środa, 29 maja 2013, 17:45

marxxx : chodziło mi raczej o naszą policje,która utrzymywana jest za nasze pieniadze,ich dzialania przypominaja mi czasem MO,stad uzycie tego okreslenia.

kundzia111: towar drobnych gabarytow(~5cmx2cm2cm) o malej wadze(~50 gram) i korzystnym stosunku ceny zakupu do ceny sprzedazy.Co do ilosci zalezy ile bedzie chetnych na to dobro.Juz kilka sztuk sciagnalem,jakosc wykonania dobra,konktakt ze sprzedawca zadowalajacy.

Grech: nie mowie tutaj o ilosciach"jedna podrobka",swoja droga rowniez ogladalem ten reportarz.

Ps. do państwa adminów: czy istnieje mozliwosc przeniesienia tematu do dzialu "Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI" ? Ruch jest tam wiekszy,moze ktos posiada jakies ciekawe informacje na ten temat.Mysle,ze moga sie one przydac nie tylko mi.

Pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: 2013-06-18, 10:08 ]
Dziekuje serdecznie Moderatorom za przeniesienie tematu, pozwole sobie go podbic.

Pomoze nam to wszystkim, jezeli osoba ktora udzieli mi odpowiedzi na te kilka pytan pozwoli na rozpowszechnienie tej wiedzy to na pewno wstawie ja tutaj na forum, aby kazdemu zylo sie lepiej.
romanwielki

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI