• Reklama

Jak najtańszy tel 5 cali z aero

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak najtańszy tel 5 cali z aero

Postprzez Brando » 15 lis 2014, o 02:16

Jaki tel 5 cali z obsługą aero kupic?

Nie zależy mi na super wydajoności, chce żeby działał płynnie, żeby płynnie działał internet (przeglądarka) i był możliwie tani.
Zależy mi też żeby przesyłka była w miare szybka... przenoszę się z miejsca na miejsce cały czas (taka praca) w obecnym miejscu posiedzę najdalej do świąt (więc nie mogę sobie pozwolić na kilkumiesięczny czas oczekiwania bo może mnie już tu nie być gdzie paczka idzie xD). Dlatego Aliexpress raczej odpada.

Rozważam bardzo jakiegoś polskiego chińczyka pokroju myphone Cube. Ale to jakieś 600 zł, a porównywalne tel mozna mieć taniej.

Szczególnie zastanawia mnie super-okazja-landvo-l200-za-84-na-gearbest-com-t13229.html
landvol200. Warto go lub podobne w tym lub podobnym mu sklepie kupic? To tylko 300 zł, a do moich zastosowań by na pewno wystarczył :) (kupiłbym jeszcze dziś, ale wolę się jakoś upewnić i poczytać jakieś opinie :)

W Ciągu kilku najbliższych dni raczej coś kupię i wolałbym żeby to nie byłwspomniany Cube :)

Doradźcie coś :)
Brando

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Jak najtańszy tel 5 cali z aero

Postprzez ddr » 15 lis 2014, o 02:29

Do świąt powinien przyjść. Ewentualnie śledź bazar.
Mogę ja lub TwojPsycholog zamówić na siebie, a później pocztą polską czy czym tam na aktualny adres wysłać, koszt niewielki bo dopłacasz jedynie koszt przesyłki pocztą i 10 zł za fatygę.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do Jaki telefon kupić ?