• Reklama

Jak najtańszy, dual sim, duża bateria

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak najtańszy, dual sim, duża bateria

Postprzez Izythor » 16 kwi 2016, o 16:33

Cena (bez VAT): jak najmniejsza
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: preferowałbym 5 cali, 5,5 wydaj mi się być duży
Ilość RAM/ROM/Procesor: nie ma aż tak wielkiego znaczenia
Dual/Single sim: obowiązkowy dual sim
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): raczej polska
Wymagania (parametry, funkcje): jak największa bateria, przyzwoity GPS, ogarnięte wymiary
Opis: W Plusie skończyła mi się umowa po 2 latach z Kazam 4. U tego operatora najbardziej podchodzi mi ZTE Blade A452, mix 24X30zł + 119zł za telefon, jednak otwarty jestem na inne telefony bo wiem że mogę dostać w tej cenie coś lepszego.
Izythor

Telefon:: Kazam

Reklama

Re: Jak najtańszy, dual sim, duża bateria

Postprzez leoxxx » 17 kwi 2016, o 12:43

Wprowadź jednak widełki cenowe bo dobry GPS i małe wymiary nie idą w parze z niską ceną.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Postprzez Izythor » 17 kwi 2016, o 17:05

GPS ma być przyzwoity, przynajmniej nie gorszy od tego z Kazama 4. Widełki cenowe... trudno mi tu coś napisać, ma być jak najmniej najlepiej +/- 600 zł. Zależy mi także na wytrzymałości. Przeglądam i znalazłem: Oukitel K4000 i K6000, ZTE Blade a452, Cubot h1, Ulefone Power (ile to kosztuje?) czekam na inne i opinie o nich. Pozdrawiam
Izythor

Postprzez widmo82 » 17 kwi 2016, o 17:23

Porównaj sobie dokładniej K4000/K4000Pro/K6000 - ten ostatni wychodzi najlepiej. Nie dołożysz zbyt wiele do niego a masz sporo lżejszy telefon z metalową obudową i dużą baterię z opcją szybkiego ładowania
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez Izythor » 20 kwi 2016, o 17:26

A więc zamierzam kupić k4000 lub k6000 i nie wiem czy warto dopłacać 15$ do tego drugiego, parametry te same, tylko szybsze ładownie i większa bateria, ekran większy (to dla mnie nie jest plus) i trochę cieńszy, ale za to śliski ze względu na metal. K4000 ma gorilla glass a k6000 nie. Jak naprawdę wygląda sprawa z tymi szklanymi ekranami, bo podobno szkło mocniejsze, a czytałem dużo opinii że telefony te miała cechować wytrzymałość a po upadku z metra pękł wyświetlacz. Ponadto wyczytałem że niektórzy mieli problemy z k6000 i musieli je co dziennie restartować.
Izythor

Powrót do Jaki telefon kupić ?