• Reklama

Jak najtaniej wpłacić gotówkę na konto walutowe?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak najtaniej wpłacić gotówkę na konto walutowe?

Postprzez widmo82 » 13 sty 2016, o 00:49

Hej. Posiadam konto walutowe w T-Mobile, ale ten bank nie umozliwia wpłat gotówkowych w placówce. Czy znacie jakiś darmowy sposób na wpłacenie gotówki w obcej waluty na konto walutowe? Może ktoś zaproponuje jakieś inne darmowe konto na którego konto można wpłacić środki np. w placówce banku?
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Reklama

Re: Jak najtaniej wpłacić gotówkę na konto walutowe?

Postprzez --==P==-- » 13 sty 2016, o 02:33

Ja mam bardzo stare, darmowe konto (bez karty) w zwykłym Aliorze ("Pomocni fachowcy" czy jakoś tak się nazwyało) i do tego dwa walutowe. Wpłaty w placówkach Aliora mam darmowe (a przynajmniej jak ostatnio wpłacałem to takie były). Przelew z walutowego Alior na walutowe T-Mobile (które też założyłem, jak nazywał się jeszcze Alior Sync i wypłacał premię za zakupy) idzie bezpłatnie i natychmiastowo.

Zobacz na stronę Aliora, może mają jakieś darmowe konta teraz. Nie musisz zakładać karty, więc ich nie zakładaj, bo w Aliorze zawsze były za nie opłaty.
--==P==--

Pochwały: 4

Re: Jak najtaniej wpłacić gotówkę na konto walutowe?

Postprzez widmo82 » 13 sty 2016, o 22:37

dzieki za podpowiedz. faktycznie z aliora do t-mobile jest za darmo. nie pomyslalem o tym bo kiedys jak mialem problem z kontem alior sync to w placowce Aliora nic nie mozna bylo zrobic wiec uznalem, ze tym bardziej nie bedzie za darmo przelew do t-mobile
PS: przelew na inne rachunki w EUro kosztują 5zł.
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI