• Reklama

Jak kupowac na aliexpress, video poradnik

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak kupowac na aliexpress, video poradnik

Postprzez drago68 » 13 lip 2014, o 17:43

Nie będziesz miał nieprzyjemności z tytułu tak opisanej paczki. Jeżeli wpadnie do UC, to Ty musisz udokumentować kwotę i co znajduje się w paczce, czyli screena z aukcji + potwierdzenie płatności bankowej. A to co napisał chińczyk pozostaje obojętne.
Z tego co wiadomo z forum UC Przemyśl raczej nie doczepia się certyfikatu CE.

P.S. jeżeli piszesz pod postem do którego się odnosisz nie musisz używać cytatu.......
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Reklama

Postprzez RX-8 » 2 lut 2015, o 21:19

Witam
Jestem tu nowy i myślę, że to odpowiedni topic odnoszący się do mojego pytania.
O ali wiem od znajomego, który tam kupuje od jakiegoś czasu z tym, że tylko elektronikę. Jak to wygląda z odzieżą ? Przeglądałem inne fora i generalnie ludzie piszą, że rozmiarówki są zaniżone. Ufać tym co piszą na aukcjach ?
RX-8

Telefon:: gówniany

Postprzez shayk » 2 lut 2015, o 21:22

Rozmarówki są takie, jak podane w opisie aukcji. W wiekszosci sa tabele, wiec mozna sprawdzic. A czy bedzie mniejsze, czy wieksze to raczej przypadek. Nie wszystkie sa zanizone, trzeba pytac sprzedajacych jaki rozmiar powinien byc idealny.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez emyyyl » 4 lut 2015, o 01:54

Nie mogę zapłacić za zakupy kartą mastercard (t-mobile) w ali. Pokazuje się ciągle błąd:

Your transaction could not be processed.
Reason The system is currently unavailable. ( Error code: IPAY_RS_520000500 )
Suggestion Please try again.
If the problem persists, please contact Alipay Customer Service.

Co może być przyczyną?
emyyyl

Telefon:: ZOPO

Postprzez emyyyl » 6 lut 2015, o 11:25

emyyyl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Już jest ok, najwidoczniej trzeba trochę odczekać od aktywacji karty.
emyyyl

Telefon:: ZOPO

Postprzez RX-8 » 7 lut 2015, o 22:53

Trafiło Wam się kiedyś, że zamawiany towar odbiegał od tego na zdjęciach ?
http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 07317.html
myślę nad tą kurtką. Tylko cena jest trochę niska jak na Jack Wolfskin... może to być coś całkiem innego niż posiada sprzedający ?
RX-8

Telefon:: gówniany

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI