• Reklama

Jak długo czekaliście na paczkę z geekbuying?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak długo czekaliście na paczkę z geekbuying?

Postprzez ventura » 14 gru 2013, o 11:35

Geekbuying napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przez e mail już mi pomogłeś (to ja chciałem zamówić z26 ale wziąłem ts7).
Teraz czekam na wysyłkę ale jak na złość zawsze zamawiam przed weekendem a czekanie na z26 wszystko opóźniło dodatkowo.
Mam nadzieję, że dotrze przed świętami.

By e mail already helped me (I wanted to order Z26 but I took ts7).
Now I'm waiting for the shipment but as the anger always I order before the weekend and waiting for the Z26 all delayed further.
I hope it arrives before Christmas.
ventura
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Tronsmart ts7
ROM: stock

Reklama

Postprzez rivermoon » 16 gru 2013, o 10:41

28 listopada zakup, 3 grudnia nadanie Deutche Post, 14 grudnia (sobota rano) WER Warszawa, dziś rano jest już w moim mieście. Za 2 godziny będę miał telefon. BEZ VATu !!!
rivermoon

Pochwały: 1
Telefon:: HTC HD2

Postprzez ventura » 16 gru 2013, o 10:47

Moja dziś została wysłana więc bardzo szybko bo w zasadzie na następny dzień (nie licząc weekendu). Pozostało czekać.
ventura
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Tronsmart ts7
ROM: stock

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI