• Reklama

Jak chińczyki to odbierają pieces / lot

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak chińczyki to odbierają pieces / lot

Postprzez baca » 12 lis 2013, o 16:01

Witam, chciałem zakupić android tv np http://www.aliexpress.com/item/UG007B-A ... 01677.html na tej aukcji i w opisie ma że
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
czyli rozumiem że 3 szt. Jednak poniżej
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
czyli dostaje 3 x Android TV 3 x Klawiaturę i 3 x USB LAN ??? Czy to jest podzielona paczka (raczej nie ) na 3 składowe . ??
baca

Telefon:: dell

Reklama

Re: Jak chińczyki to odbierają pieces / lot

Postprzez bartazzz » 12 lis 2013, o 16:07

lot rozumie się jako komplet. Akurat kiedyś tez rozkminiałem ten temat i tutaj sprzedawcy nie są konsekwentni i jako lot dostaniesz jeden zestaw. Oni mają trochę inne pojęcie słowa lot.
Kiedyś interesowałem się podobnym zestawem i wychodziło ze za 75 dolców mogę mieć mini pc tv plus klawiaturę (1lot=2pc), nawet umówiłem się z kolega że weźmiemy po komplecie. Po dopytaniu się chińczyka wyszło że lot to komplet a 2 szt to 1szt mini pc i 1szt klawiatury.
Porównaj ceny. Kitajce nic za darmo nie dają
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez fake4r » 12 lis 2013, o 16:09

Dokładnie trzeba się wszystko dopytywać przed kupnem, bo te małe kitrańce lubią czasem namieszać.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez wojtas1777 » 12 lis 2013, o 18:56

Przecież wyraźnie pisze w opisie aukcji " 1 Lot = 1pcs UG007B + 1pcs RC12 wireless mini pc keyboard touchpad + 1pcs USB LAN " więc w tym przypadku sprawa jest jasna. :-)
wojtas1777

Pochwały: 2
Telefon:: L200

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI