• Reklama

IUNI I1 Snap801+32GB

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: IUNI I1 Snap801+32GB

Postprzez kemotsilf » piątek, 23 września 2016, 08:39

Czy próbowałeś wgrywać oryginalny rom? zależy mi na androidzie 4.4 w miarę oryginalnej postaci, angielski mi nie przeszkadza.
kemotsilf

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez darek.kr » piątek, 23 września 2016, 09:27

Wgrywałem ostatni niezawirusowany modowany soft producenta. Krótko się bawiłem, ale wydawał się ok (wszystko co próbowałem działało).
Tylko że nakładka jest mało zbliżona do czystego androida, bardziej przypomina chińskie. Miałem tez CM11_12, ale tu z kolei nie działają dane mobilne.
darek.kr

Postprzez Flyagaric » piątek, 23 września 2016, 17:37

Zainstalujcie Apexa, lub Novą - to pewnie jedyny sposób na bardziej tradycyjny wygląd Androida.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez killgore » środa, 2 listopada 2016, 02:07

Cześć,

pytanie do używających tego telefonu: czy to jest stabilna słuchawka?
Tzn. czy można go używać do dużej ilości rozmów dziennie, trochę internetu i czasami jakaś gierka bez ryzyka ciągłych zwiechów lub innych dziwnych bugów?

Jeśli trzeba zmienić soft, to to zrobię, ale zależy mi na niezawodności.

Aha, i czy dobrze widzę na zdjęciach, że nawet w białej wersji obwódka jest złotawa?
killgore

Postprzez adamuadamu » środa, 2 listopada 2016, 11:01

killgore napisał(a):pytanie do używających tego telefonu: czy to jest stabilna słuchawka?
Tzn. czy można go używać do dużej ilości rozmów dziennie, trochę internetu i czasami jakaś gierka bez ryzyka ciągłych zwiechów lub innych dziwnych bugów?

kupiłem córce, o ile dużo nie gada, to jak to nastka - duużo gra; tu mogę napisać, że całkowicie stabilna, nie pamiętam, by choć raz telefon się jej zawiesił - połączenia odbiera, więc wnoszę, że w kwestii telefonii też jest OK;
w zasadzie po kilku tygodniach mogę napisać, że za ~100 usd to naprawdę fajna słuchawka i trudno się do czegokolwiek przyczepić - gdybym jednak się uparł, to:
1. brak szybkiego ładowania - od 0 do 100% ponad 3h
2. wystające szkiełko aparatu ponad obudowę

całość oparta o doświadczenia z MIUI7 (Android 4.4) by wymon - z takim softem słuchawka przyszła, młodej się MIUI podoba (i działa), więc w ogóle nie było potrzeby grzebać
adamuadamu

Pochwały: 2

Postprzez Flyagaric » środa, 2 listopada 2016, 13:44

Za trochę więcej można teraz dostać Nubię Z7 Max - o ileż lepszy wybór! Wsparcie jest i to całkiem niezłe. Jakość potwierdzona, bo fon obecny na rynku już długo. Nie ma mowy o żadnej egzotyce, bo ZTE jest oficjalnie obecna nawet u nas.
Nikomu nie polecę żadnej produkcji koncernu Gionee (Iuni było ich, ale już nie istnieje!). Leży gdzieś w szufladzie Elife E7, telefon mocny, wydawało się, że dość porządnie zbudowany, o wejściowej cenie przyprawiającej o zawrót głowy, a po roku przestało mieć sens go używać. Bateria zdegradowała się tragicznie. Digitizer odkleił się - jak się wydaje nie lubi ciepła generowanego w kieszeni, a mieszkam w chłodniejszym klimacie nie Polska. Oryginalny soft jest tragiczny. Odmiana indyjska całkiem użyteczna, ale fon potrafi zawieszać się i zachowywać niby normalnie, a jestem w tym czasie niedostępny. I nie mam pojęcia czy to soft, czy hardware.
Jakichkolwiek widoków na poprawę softu przez producenta brak. MIUI nie wspiera wszystkich funkcji telefonu.
Dajcie sobie spokój z taką egzotyką - są lepsze sposoby na wydanie tych 100 dolców. Szczególnie teraz - 11.11
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez killgore » czwartek, 3 listopada 2016, 01:29

Dzięki za odpowiedzi.

Nubia jest za duża. Ale o 11.11 nie wiedziałem. Ciekawe czy będą przeceny np. na Mi 5, który bardziej mi leży niż wersja s, ale jest już dość stary. No nic poczekam jeszcze te kilka dni.

Pozdrawiam
killgore

Postprzez Flyagaric » czwartek, 3 listopada 2016, 02:17

Kolego - za szybko się udałeś na sen zimowy :) Całe forum teraz tymi promocjami trzęsie. Oczywiście, że są promocje na Mi5. Jest też masa innych - już teraz, nie trzeba czekać jeszcze tydzień. Jest m.in. niesamowity cebula-deal na ZUK Z2 za 185$ - idealne 5 cali. Redmi 3 będą do wyjęcia po 99$. Itd, itp.
Flyagaric
VIP

Postprzez killgore » czwartek, 3 listopada 2016, 13:56

He, he, przyznaję, że nie jestem stałym bywalcem. ZUK rzeczywiście fajny, ale widzę tylko powyżej 200 i nie ma OIS. Umyśliłem sobie, że albo kupię coś około 100$ i wtedy liczy się tylko wydajność, a powyżej to mam już wymagania :-)
killgore

Postprzez Flyagaric » czwartek, 3 listopada 2016, 16:00

killgore napisał(a):He, he, przyznaję, że nie jestem stałym bywalcem. ZUK rzeczywiście fajny, ale widzę tylko powyżej 200 i nie ma OIS. Umyśliłem sobie, że albo kupię coś około 100$ i wtedy liczy się tylko wydajność, a powyżej to mam już wymagania :-)

Trzeba śledzić wątki o promocjach - kody bardzo zbijają cenę i poniżej $200, to teraz w paru miejscach było. Co do aparatu, to fajne mają tylko OP3 i ZUK Z2, ale wersja PRO. Całkiem niezły ma też Mi5 (ale już nie Mi5s).
Flyagaric
VIP

Postprzez tomikitwo » niedziela, 4 grudnia 2016, 09:59

Można już dostać to iUNI i1 za 89$ na Ali. Napisałem o tym w aktualnych promocjach. Cena wg mnie baardzo dobra jak na bardzo kompaktowe 5,2" z 2GB RAM i Snapkiem801. Jeśli komuś nie straszne boje z softem to może być spoko telefon za śmieszne pieniądze.

Wysłane z mojego ZTE A2017 przy użyciu Tapatalka
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez G P » niedziela, 4 grudnia 2016, 16:37

Przecież w tej cenie jest na ali przynajmniej dobre pare tygodni, za 109usd byl ale z wysylka z Europy. Za ta kase sprzet pierwsza klasa, rzeczywiscie na wielkość jak inne 5" i ten delikatny róż dla kobiet jak znalazł. Dodatkowo GPS wymiata.
G P
AKTYWNY

Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INNE MARKI