• Reklama

Iradish Y6- smartwatch z telefonem?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Iradish Y6- smartwatch z telefonem?

Postprzez TLasky » środa, 8 lipca 2015, 01:09

Nie bardzo wiedziałem gdzie uderzyć z tym wątkiem, więc w razie czego proszę o przeniesienie. Czy miał ktoś styczność z jakimikolwiek sprzętami tego producenta lub wiarygodnymi opiniami na ich temat opiniami (na google bardzo niewiele)? Nie wiem czy ja dobrze czytam, ale wszystko wskazuje na to, że model powołany w tytule ma funkcję samodzielnego telefonu, a można go kupić już za ok. 40$. Dla mnie było by to idealne rozwiązanie na imprezy, bo zdarza mi się zgubić lub zamoczyć telefon, więc jakby ktoś miał jakąś wiedzę to proszę o jej światło :mrgreen:

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Iradish Y6- smartwatch z telefonem?

Postprzez ra-vau » środa, 8 lipca 2015, 02:36

co-kupic-smartwatch-moze-smartband-bracelet-wristband-t18649.html

nawiasem mówiąc, patrząc na filmiki tym iradishem, to ma tylko menu główne zmienione, reszta to 1:1 z smartem który ostatnio do mnie przyszedł... oraz z tym ZGPAX s29, który jest dostepny za połowę ceny tego iradisha
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_137117.html
... ;) Tylko wyglądem się różnią.

PS. spokojnie ten wątek można podpiąc do tematu który przytoczyłem.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 97

Postprzez TLasky » środa, 8 lipca 2015, 02:48

Ooo... dzięki za podsunięcie wątku, mam nadzieję, że nasz niezawodny mod w swej łaskawości podepnie gdzie trzeba ;-). Właśnie wygląd odstrasza mnie od tego ZGPAX-a- jego design kompletnie mi nie leży, zatem parę dolarów dla ukojenia moich zmysłów estetycznych mogę dołożyć, poza tym staram się w miarę możliwości unikać Gearbest do czasu aż im się skończy zatwardzenie :mrgreen:. Można zapytać który to przyszedł do Ciebie ostatnio, bo się trochę pogubiłem w Twoich SWatchach.

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez mrsboogiewoogie » wtorek, 21 lipca 2015, 19:35

Ktoś może ma już ten zegarek bo miałabym kilka pytań? ;D
mrsboogiewoogie

Postprzez TLasky » wtorek, 21 lipca 2015, 22:37

Zamówiłem go na coolicool i po 11 dniach czekania anulowałem, bo nie miałem już cierpliwości czekać. Wszystko wskazuje, że nigdzie nie mają go realnie na stanie :-/.

T.

TLasky
VIP

Postprzez ra-vau » niedziela, 26 lipca 2015, 10:15

http://m.everbuying.net/product991679.html

z listy mailingowej owiadomienie.... za 34$ wyglada ciekawie :-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 97

Postprzez TLasky » niedziela, 26 lipca 2015, 11:38

Tiaaa... czekam już 2 tygodnie na wysyłkę :-/. Zamówiłem jeden z Everbuying, drugi z GearBest, żeby sprawdzić jak się to ma do czasu wysyłki, jako że to jeden sklep. Nie mogłem się zdecydować między czarnym a srebrnym :-D.

T.

TLasky
VIP

Postprzez mrsboogiewoogie » wtorek, 1 września 2015, 00:31

Up up ;) Dostał już ktoś?
mrsboogiewoogie

Postprzez TLasky » wtorek, 1 września 2015, 00:41

Tak, ja dostałem i to nawet 2 szt. ale nie wystawię opinii, bo nie mam czasu go porządnie przetestować. Poza tym wystawiłem jeden na sprzedaż, więc nie chcę być posądzony o zabiegi materkingowe :mrgreen:. Mnie się bardzo podoba, dlatego jeden zostaje u mnie.

T.

TLasky
VIP

Postprzez mrsboogiewoogie » wtorek, 1 września 2015, 23:10

TLasky napisał(a):Tak, ja dostałem i to nawet 2 szt. ale nie wystawię opinii, bo nie mam czasu go porządnie przetestować. Poza tym wystawiłem jeden na sprzedaż, więc nie chcę być posądzony o zabiegi materkingowe :mrgreen:. Mnie się bardzo podoba, dlatego jeden zostaje u mnie.

T.

Baaardzo proszę o jakieś przetestowanie i wydanie opini bo chciałabym go kupić dla chłopaka :)! Szczególnie jakość kamerki mnie interesuje (bo o ile pamietam mała mieć 1,3mpx), zdjęcia normalne, tekstu (bo zastanawia mnie czy ma autofocusa), jakbyś mógł to wstaw na jakiś serwer jego fotki :) Będę mega wdzięczna ;)
mrsboogiewoogie

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch