• Reklama

Inteligo a zapłąta na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Inteligo a zapłąta na aliexpress

Postprzez tekram » 16 kwi 2013, o 09:03

Witam
czy jest możliwość zapłaty kartą wirtualną inteligo za zakupy na aliexpres. W Polsce mogę zrobić takie przelewy za pomocą karty ale czy za granicą tez da się to wykonać.
Czy ktoś już próbował?
tekram

Reklama

Postprzez lukkki » 16 kwi 2013, o 10:20

Ja mam kartę debetową Visa Electron z sercem z Inteligo.
Płaciłem parę razy przez internet tą kartą w internecie w Polsce i za granicą i zawsze było wszystko okej.
Na aliexpress nie płaciłem jeszcze tą kartą. Czekam na nowe smartfony. Sam chciałbym wiedzieć np. jaki spread zapłacę.
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Idze

Postprzez tekram » 17 kwi 2013, o 14:48

Tak idzie ale nie wiem jakie koszta tego będą. Dzisiaj zrobiłem zakupy na ALIE.... Kobieta na infolinii mi mówiła ze operacje bezgotówkowe są za darmo wiec się przekonamy. POzdrawiam
tekram

Postprzez lukkki » 19 kwi 2013, o 20:02

Płaciłem dzisiaj kartą Inteligo. Koszt dolara czy inaczej waluty wyniósł mnie
3,2071875
Przynajmniej taka jest blokada na koncie.
lukkki
VIP

Pochwały: 13

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI