• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robot » 1 lip 2016, o 13:50

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


dostales ? to ogolnodostepny kupon :)
robot
AKTYWNY
 
Posty: 308
Dołączył(a): 14 mar 2015, o 12:17
Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez rooland » 2 lip 2016, o 20:01

Witam,

Ja chyba zdecyduję się na V4 bo nie potrzebuję mieć funkcji mopa a turboszczotka na bank się przyda (będzie podłoga z deski więc równa i przyjemna do pracy ;) ). Z tego co wyczytałem turboszczotka jest jak w v7 a te obrotowe z v5.
Mam do Was jednak pytanie. Zawsze kupowałem z aliexpress a nigdy z gearbest... ktoś wcześniej pisał że udało się dostać z magazynów EU to jakoś trzeba coś zaznaczyć czy to loteria ? Z płatnościa to tak jak na alie ? I jest opcja gdzie darmowa przesyłka czy nie ma rady ? http://www.gearbest.com/cleaning-applia ... shareasale
rooland
 
Posty: 58
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 20:16
Telefon:: Pentagram

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robercik » 2 lip 2016, o 22:07

Rooland jesteś pewien, że turboszczotka pasuje z V7 do A4. Przyglądałem się tym TYLKO na obrazkach w sieci:
- szczotka do A4 - jedyne miejsce, które znalazłem i ma części zamienne https://www.amazon.com/Cleaner-Replacement-ILIFE-Brushes-Bristle/dp/B01GDNQF7Y?ie=UTF8&SubscriptionId=AKIAI7SOVF4HD6K7STQQ&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B01GDNQF7Y&linkCode=xm2&tag=luggages06-20
- szczotka do V7 http://www.gearbest.com/cleaning-appliances/pp_356386.html
Wydaje się, że szczotki mają podobne korpusy - V7 ma jeszcze gumę, ale raczej mocowania boczne są różne. Może da się same końcówki przekładać? Raczej turboszczotki nie są 1:1 wymienne pomiędzy modelami.
O turboszczotki do A4 dopytywałem też GearBest-a i odpisali mi, że tego akurat nie posiadają, na stronie sklepu ze szczotką do V7 ktoś też o to pytał to odpisali, że nie są kompatybilne - ale to piał sklep i trzeba to sprawdzić :)
Też miałem ten dylemat z materiałami eksploatacyjnymi i zamówiłem już V7 za $142,99 z EU.
Zobacz jeszcze ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=rNgWlQIyOn4 - wydaje mi się, że V7 więcej razy jeździ przy brzegach ścian i wcześniej wjechał pod kanapę.
robercik
 
Posty: 62
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 22:55
Lokalizacja: Pyrlandia
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez rooland » 3 lip 2016, o 10:47

Hmm, gdzieś to przeczytałem ale to był tylko komentarz więc pewności na 100 procent nie mam. Ja właśnie zastanawiam się między a4 a v7. Na korzyść pierwszego przemawia filtr przeciw alergiczny hepa oraz te dwie obrotowe miotły zaganiające brud do środka. W v7 niestety tego filtra nie ma i jest jedna miotła. Na mopie mi nie zależy, na myciu mokro też nie bo jak będę chciał to zrobić przy drewnianej podłodze to wolę samemu mieć nad tym kontrolę. V7 chyba ma jeszcze możliwość sterowania komórka co dla mnie również zbędna rzecz skoro jest pilot. Muszę rozejrzeć się lepiej za tymi częściami zmiennymi chociaż czy one ulegają częstej awarii?

A skąd zamówiłeś z eu?
rooland
 
Posty: 58
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 20:16
Telefon:: Pentagram

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robercik » 3 lip 2016, o 13:22

W A4 na "+" to: większa siłą ssąca i dwie "podmiataczki" a na "-" problem z zakupem wałka jako części zamiennej.
W V7 na "+" to: cichszy, wydaje się, że lepszy wałek bo z paskiem gumowym, lepsza dostępność materiałów eksploatacyjnych,
Jak pisał okikus to przede wszystkim w V7 sprząta turboszczotka dlatego odpuściłem wymóg dwóch podmiataczek. iRobot Roomba 886 też ma jedną podmiataczkę - dlatego odpuściłem ten warunek.

Jest jeszcze V7S - ten ma zbiornik na wodę i może "przetrzeć podłogę" lub jak ja to nazywam: zrosić wodą podłogę a potem ją rozetrzeć.
V7 niema tego "bajeru".
Tutaj masz tabelkę z porówaniem poszczególnych modeli iLife.
Musisz jeszcze rozróżnić:
- części zamienne, których raczej jest totalny brak i jak się odkurzacz popsuje to chyba będzie duży problem z naprawą,
- materiały eksploatacyjne, które musisz wymieniać aby sprzęt prawidłowo pracował.

Ja swojego zamówiłem w GearBest. Gdy po lewej stronie zaznaczysz Warehouse Options -->> EU to powinny Ci się pojawić odkurzacze, które są z wysyłką z Europy (teoretycznie bez VAT).Tutaj masz link bezpośredni.
robercik
 
Posty: 62
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 22:55
Lokalizacja: Pyrlandia
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez rooland » 3 lip 2016, o 16:19

Dziękuję za informację. A tak z ciekawości, jeżeli byście mieli do taką sytuację jak ja, czyli prawie zero dywanów ewentualnie może jeden mały pod nogi A reszta to równa podłoga, bez zwierząt to który byście wybrali? Oczywiście na mopie i sterowaniu komórka mi nie zależy. Głównie na tym aby dobrze poradził sobie z odkurzaniem... Czy moc zasysania v7 jest wystarczający z tą turboszczotką? Bo w a4 moc jest ponad dwa razy większa z turboszczotką oraz dwiema podmiataczkami...
rooland
 
Posty: 58
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 20:16
Telefon:: Pentagram

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez traczu » 4 lip 2016, o 10:29

rooland napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
'

Dlaczego piszesz że funkcja mopa Cię nie interesuje? Też mam w mieszkaniu tylko panele i płytki (brak wykładzin i dywanów) i wydaje mi się że mycie na mokro byłoby całkiem przydatne.

Czy w mojej sytuacji warto kupić jednak V5 Pro z mopem czy jednak A4 albo V7 bez niego?
traczu
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 12:39
Telefon:: Nexus 4

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Suchoparex » 4 lip 2016, o 10:46

Posiadam V5 Pro. W mieszkaniu tylko panele i płytki. Jeśli chodzi o odkurzanie to rewelacja - nie mam do czego się przyczepić. Mycie paneli (raczej przecierania na mokro) to niestety dla mnie trochę bajer - głównie dlatego, że roboty te "latają na pałę" i gdy wszystko już wyschnie to widać na panelach nierównomierna ślady ich jazdy (wycierania na mokro).
Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez rooland » 4 lip 2016, o 10:46

Nie interesuje mnie funkcja mopa dlatego że w całym domu mam podłogę drewnianą i nie mogę sobie pozwolić na strach że coś się stanie i te 300 ml wody wyleje się w jednym miejscu. A mop na sucho to tylko kurz przeciera. Najchętniej kupił bym tego a4 ale gryzę się z myślami dotyczącymi średnią dostępnością części zamiennych...
rooland
 
Posty: 58
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 20:16
Telefon:: Pentagram

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robercik » 4 lip 2016, o 14:59

rooland napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kup tego A4 - jak Cię tak bardzo kusi. Wszystkie części za wyjątkiem wałka raczej są wymienne pomiędzy modelami. Do tego w A4 masz filtr Hepa.
Jak przyjdzie mój V7 i Twój A4 to obmierzymy wałki zobaczymy jak są zrobione i coś wspólnie wymyślimy. Może się jakąś recenzję napisze dla innych zainteresowanych.
robercik
 
Posty: 62
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 22:55
Lokalizacja: Pyrlandia
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 5 lip 2016, o 15:18

Kolejny ciekawy robot sprzątający który jest obecnie promowany w gearbest , Haier SWR Pathfinder Vacuum Cleaner Robot
Z Europejskiego magazynu za 124.99$

a tak ten robot działa.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cPcFfrOmW34[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=cPcFfrOmW34

Jak wypada na tle Ilife V5Pro lub V7S?
marx
Administrator
 
Posty: 12515
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez swiezak82 » 5 lip 2016, o 15:41

@marx
Co jest grane z tymi linkami YouTube, że nie widać ich w tapatalku?
https://www.youtube.com/watch?v=cPcFfrOmW34
Bez tego znacznika [youtube][/youtube] są widoczne normalnie, dziwne to trochę jest
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron