• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Aspius » 25 lut 2017, o 10:02

Znów pojawiło się kilka sztuk Ilife A4 na gearbest, schodzą jak ciepłe bułeczki ;) Jeśli ktoś poluje, to śmiało, kody z pierwszej strony wciąż działają ;)
Aspius
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 08:35
Telefon:: 723016949

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez relyt » 25 lut 2017, o 10:58

Już nie ma. :)
relyt
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 14:16
Telefon:: x

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Sandinista » 25 lut 2017, o 12:26

Cześć, Mam problem z moim A4. Przez 3 miesiące pracował wyśmienicie,ostatnio jakby zgłupiał jeździ po ok 0,5m w każdą stronę i się cofa robiąc jakby gwiazdę w jednym miejscu na 0,5 m kw. .Dookoła nie ma żadnych przeszkód ,które mogłyby mu przeszkadzać . Włączenie i wyłączenie nic nie daje,czujniki pod spodem przetarte z kurzu. Dawniej "ciągnął" od sciany do ściany sporadycznie zmieniając sobie kierunek
Działa włączanie z pilota dla odkurzania przy ścianie i pozostałe opcje. Ktoś ma pojęcie co to może być,może jakiś hard reset ?
Sandinista
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 10:27
Telefon:: xiaomi Mi3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 25 lut 2017, o 12:47

Wyjmij male kolko z przodu i wyczysc.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Sandinista » 25 lut 2017, o 13:04

Faktycznie, gnoju pod nim było co niemiara a z zewnątrz wyglądało na czyste ;-) Dziękuję bardzo pomoc.
Sandinista
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 10:27
Telefon:: xiaomi Mi3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez geckon » 27 lut 2017, o 10:37

Mam problem z V1. Po zakończonym sprzątaniu odkurzacz zachowuje się tak, jakby czegoś szukał. Zatrzymuje się w przypadkowym miejscu. Czy to normalne?
geckon
 
Posty: 17
Dołączył(a): 14 lut 2017, o 08:53
Telefon:: Letv X600
ROM: 5.0.2 LRX22G

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 27 lut 2017, o 13:17

V1 nie ma stacji dokujacej/ladujacej wiec jezdzi do momentu ograniczenia czasowego lub rozladowania sie baterii (w zaleznosci co wymyslil konstruktor) i sie zatrzymuje gdzie popadnie. Mysle ze wszystko jest tak jak piwinno byc.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez UrszulaJ » 27 lut 2017, o 19:24

Hej, problem z turboszczotką w ilife v7: podczas sprzątania silnik obracający turboszczotką głośno działa, jakby ocierał się o mechanizm napędzający, zgrzytał... Czy ktoś rozbierał robota i wyciągał moduł z turboszczotką lub miał podobny problem i pomoże? Rozkrecilismy, ale wyjęcie modulu wciąż wydaje się mocno skomplikowane - nie chcemy uszkodzić...
UrszulaJ
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:42
Telefon:: Redmi Note 3 pro

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez maly-maly » 27 lut 2017, o 21:13

Witam jest to mój pierwszy post więc należy się przywitać - Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Mam problem kupiłem na Ali ILIVE V7S - wszystko było w porządku przez pierwsze 3 dni elegancko sprzątał.
Dziś stanął świeci na czerwono napis CLEAN a robot tylko cichutko brzęczy - wszystko co mogłem wyczyściłem.
Jeśli ktoś miał podobny przypadek lub wie co należy zrobić proszę o pomoc .
maly-maly
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lut 2017, o 21:06
Telefon:: iphon

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez UrszulaJ » 28 lut 2017, o 09:58

UrszulaJ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dorzucam filmiki:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wcd0n0iWa5k[/youtube] oraz [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7VmSJjrNx6k[/youtube]
UrszulaJ
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:42
Telefon:: Redmi Note 3 pro

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez muszyna2 » 28 lut 2017, o 10:14

Miałem tak że ciężko obracała się szczotka. Ona powinna kręcąc ją palcami w miarę lekko się obracać. Okazało się że przy czyszczeniu rozkręciłem ją i za mocno skręciłem. Jeżeli bez szczotki silniki chodzą ok to na stówę problem będzie z samą szczotką. Taki sam masz efekt jak nazbiera się dużo włosów, kudłów po psie itp. Zaczyna charczeć i strzelać jak by trybki przeskakiwały.
muszyna2
AKTYWNY
 
Posty: 292
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 11:23
Pochwały: 3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez UrszulaJ » 28 lut 2017, o 16:50

muszyna2 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Dziękuję Ci za odpowiedź. Niestety po wyjęciu turboszczorki i uruchomieniu robota bez niej wciąż zgrzyta... I zgadza się, turboszczotka obraca się nie płynnie, tak jakby coś sprawiało opór i przeskakuje... Chyba muszę sprawdzić procedurę reklamacyjną Gearbest :(
Jakby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł to zapraszam.
UrszulaJ
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:42
Telefon:: Redmi Note 3 pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama