• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 6 gru 2016, o 23:25

jack_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Moja Dibea Aurora doszła dziś DHLem. Opłat było tylko za opłaty celne 99zł. Zadeklarował 40USD i przeszło bez VATu.
Jak na DHL to chyba jestem szczęśliwiec.
Na razie się ładuje.

Koniecznie nakręć filmik jak się zachowuje u ciebie.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Tak na szybko po 2 jeździe. Dibea Aurora sprząta co ma sprzątać i wraca na miejsce startu[!!!],
Zostawiłem go w łazience włączonego i gdzieś pojechałem. Jak wróciłem to stał wyłączony dokładnie tam gdzie go postawiłem. W takiej samej pozycji obrócony.
Myślę, że nie było mnie 15-20 minut. Gdyby nie syf w pojemniku pomyślałbym, że mnie olał.

Mam filmik z dłuższego sprzątania, ale niestety podczas sprzątania Dibea zeżarła mi sznurówkę od buta, obraziła się i zapikała wraz z czerwoną diodką alarmu. To był koniec pierwszego filmu.
Po uwolnieniu jak go puściłem to obleciał wszystko i wrócił w to samo miejsce.
Ale początkiem było już dla niego to miejsce gdzie go uruchomiłem ponownie po zjedzeniu sznurówki.
Szukał chwilę bazy, ale że baza jest na piętrze to jej nie wyszukał.
Niestety brakło mi pamięci w telefonie i brakuje ostatnich 5 minut sprzątania oraz powrotu.

Puszczę go jeszcze raz w małej łazience, długo nie będzie jeździł. Kuchnię, korytarz i malutkie pomieszczenie wejściowe obleciał w 25 minut i się wyłączył, może z 30-35m2.

Ogarnę i wrzucę na YouTube. Na drugim filmiku gdzieś po 13 minucie dałem mu max na pilocie, czyli maksymalne ssanie - to już było bliższe odkurzaczowi.
To taka podrasowana iLife A4.

Powiem tyle.
Odkurzacz wie gdzie się znajduje. Wie co odkurzył. Próbuje wjechać tam gdzie go nie było.
Robi to postępowo dłuższymi liniami, dokładnie północ-południe. Ale nie leci od ściany do ściany 15 metrów.
Dzieli sobie pomieszczenia na części na pasy maks. ~4 metry. Jak to skończy to przechodzi dalej i znów pasy po 3-4 metry długości.[/quote]
No a4 na max ssaniu tez ma się wrażenie jakby się miało do czynienia z dobrej klasy odkurzaczem.
Wrzuć ten filmik interesuje mnie inteligencja tego odkurzacza bo reszta jak napisałeś to a4.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 6 gru 2016, o 23:30

Zrzucam 4GB w HD z telefonu i muszę to popchnąć na YouTube.
Kamerzystą weselnym nie jestem więc proszę się nie obrażać za ew. kiepskie ujęcia ;-)
Tak w ogóle to w całym domu mam malarzy i jest lekki bajzel budowlany.
Żona się lekko obraziła. Powiedziała, że sprzątała podłogę w kuchni a w pojemniku kurz.

Do góry z dywanu wytargał niesamowitą ilość włosów. Dywan odkurzany normalnie Zelmerem.
http://imgur.com/a/w8uqX
http://imgur.com/a/UTRPa
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 7 gru 2016, o 00:24

arzt73 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dziala na v7s?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk


Przestańcie pisać o tym Taptalk... A v7s ma bluetooth?

Pytanie do userów tej apki: czy tylko ja mam opory przed instalacją pliku z nikąd, który niewiadomo co robi na telefonie?
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 7 gru 2016, o 00:28

Tylko v7. v7s nie posiada BT oraz aplikacji.

Szybka akcja.
Dibea w małej łazience. Czas sprzątania ok 4 minut.
Na koniec szuka bazy. Bazy nie ma wraca do punktu startu z dokładnością ok 5cm obrócona w tą samą stronę.
Filmik się ładuje.
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez bpack » 7 gru 2016, o 00:33

ja zainstalowałem i działa bardzo dobrze

no moze nie z tego linku powyzej. tylko z wczesniejszych stron tego wątku , ktos podawał do wersji angielskiej (choć nie jest taka w całości.

ja na pc-ta potem wgrałem do teelfonu i zainstalowałem przy wyłaczonym wifi , zeskanowałem kasperskym mobilnym i jak się uspokoiłem to zacząłem używać

bardziej obawiałem się podłaczyć XIAOMI do domowej sieci wifi , bo co on pobiera i wysyła tego nie wiem, dlatego dopiałem go do sieci wyodrębnionej (guest network)

udziela się wszystkim - pokłosie snowden-gate :)
bpack
 
Posty: 0
Dołączył(a): 28 lis 2016, o 18:05
Telefon:: samsung note 4

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 7 gru 2016, o 00:44

bpack napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Apka na telefonie to jednak większe zagrożenie. Ja przeskanowałem 55 antywirusami i dalej myślę:)

https://www.virustotal.com/en/file/5ceb ... /analysis/
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez recznik » 7 gru 2016, o 00:55

te wszystkie odkurzacze wygladaja identycznie, ciekawe czy da sie hackować odkurzacz albo wgrać jakiś inny rom
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 7 gru 2016, o 01:44

areq1987 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dibea Aurora
Filmik nr 1:
https://youtu.be/RPjyyVcOAoI
Filmik nr 2:
https://youtu.be/JNBHd5DChsY
Filmik nr 3:
https://youtu.be/7tWBU7dsSXU
Filmik nr 4:
https://youtu.be/9eUUlFu1ILU
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mironiusz » 7 gru 2016, o 08:29

Ponowie pytanie o czas pracy V7, jak to u was wygląda?
Brak podpisu - Pracujemy nad tym... .. .
Avatar użytkownika
mironiusz
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 09:04
Pochwały: 4
Telefon:: iPhone6
ROM: 8.3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez UrszulaJ » 7 gru 2016, o 12:32

mironiusz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mamy v7 i mieszkanie 60m2 (3 pokoje, korytarz, łazienka - zagracone raczej przy ścianach), ale w łazience pod podwieszaną muszlą nie daje sobie rady - uderza kilkukrotnie w ścianę z zabudowanym jasnymi płytkami stelażem (??) i wyłącza się zrezygnowany. Ma ktoś na prędko jakiś pomysł?
Sprawdzę osłonki na czujnikach (ktoś pisał, że w jakichś modelach czujki mogą być zasłonięte folią) i poczytać szarzej forum.

Jeśli ręcznie go przestawię spod muszli i uruchomię ponownie to w totalu jeździ około 1,5-2h - do rozładowania. Mam tylko jeden dywan, w przedpokoju ok 1mx3m.
UrszulaJ
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 paź 2016, o 13:42
Telefon:: Redmi Note 3 pro

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 7 gru 2016, o 14:07

mój V7 jeździ nawet 3 godziny. Uruchom aplikacje i sprawdź stan czujników
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 7 gru 2016, o 14:11

ILIFE V5 Pro Intelligent Robotic Vacuum Cleaner


coupon: V5PRO
price: 113.99
Expiry Date: 12.31
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości