• Reklama

Instalacja Polskiego

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Instalacja Polskiego

Postprzez limburg1976 » 10 maja 2014, o 18:33

Ok,wyprobowalem juz doslownie wszystkie opcje,nic nie pomoglo.
Jasne ze użyłem recovery do SD.....
Dobra ,nie zamulam musze napisac do goscia o zwrot kasy.
Jak mowilem wczesniej jestem ci bardzo wdzieczny za pomoc i dam znac czy udalo sie odzyskac jakas kase.
limburg1976

Telefon:: hongmini
ROM: ?????

Reklama

Postprzez marusiaa » 10 maja 2014, o 19:16

To nie do gościa piszesz tylko otwierasz spór. Aliexpress to trochę tak jak nasze allegro jest program ochrony kupujących. Ja tego jeszcze nie miałam "przyjemności" robić to lepiej zapytaj bardziej zorientowanych ale z tego co tu i tam mimowolnie wyczytałam to masz ogromne szanse na odzyskanie kasy. Dodasz załączniki z fotkami i zrzutami ekranów na dowód że zostałeś oszukany i tyle z Twojej strony.
i gdzieś tam w tym sporze chyba zaznaczasz że chcesz pełny zwrot kasy i bez odsyłania ale to jak pisałam doczytaj dopytaj i będzie dobrze :)
marusiaa

Telefon:: HTC

Postprzez limburg1976 » 3 lip 2014, o 11:35

Witam ponownie wszystkich a zwłaszcza Marusie i Gebharda:)
Obiecałem opisać jak tam moja sprawa ze zwrotem i troche z poślizgiem ale juz melduje jak się skończyło.

Napisałem do gościa że to fake ,wysłałęm fotki a on po namyśle że może mi zwrócić 20 dolców...
Ponownie mu napisałem że mnie oszukał,wszystko grzecznie bla bla bla a on mi że może mi zwrócić kase jak ja mu wysłe telefon.
Napisałem mu więc juz nieco wkurzony że nie dosyć że zapłaciłem za podróbe ,za cło kupujać tel w dobrej wierze to jeszcze mam teraz płacic za przesyłke???
Odpowiedziałem więc mu że juz zamówiłem inny tel (z tego forum :) )i ze jak tylko ten nowy dojdzie do mnie to podróbke rozwale młotkiem ,nagram proces dewastacji podroba i wrzuce na YT z ostrzezeniem dla pozostałych aby od tej firmy nie kupowali nic .

Po tym mailu juz nie wchodziłem na ali i juz nie zamierzam:) także nie wiem co człowieczek mi odpisał (moze to i dobrze) i wyobrazcie sobie że dziś wchodzę na swoje konto i widze że mam zwrócona całą kwote co do centa :)

Także jednak próbujcie walczyc o swoje jesteśmy Polakami i nie pozwólmy się nikomu kopać w dupe :)

Pozdrawiam wszystkich.

PS. Zk om która zamówiłe z tego forum jestem zadowolony ,hej.
limburg1976

Telefon:: hongmini
ROM: ?????

Postprzez gebhard » 22 lip 2014, o 09:30

No i prawidłowo, z nimi trzeba krótko :)

Wysłano z Xiaomi Redmi przy użyciu Tapatalka.
gebhard
AKTYWNY

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia strona

Powrót do Xiaomi