• Reklama

Instalacja Polskiego

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Instalacja Polskiego

Postprzez limburg1976 » 9 maja 2014, o 21:44

http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-red-rice/
Stad probowalem i stad http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-red-rice/
Ten rom probowalem wgrywac ale po ok 30 sek zatrzymywal sie i byl error MIUIPolska_HM2013022_JHACNBA13.0_jb-4.2
Apropo tego romu to wyswietlil bodajze ze nie rozpoznaje pliku
limburg1976

Telefon:: hongmini
ROM: ?????

Reklama

Postprzez gebhard » 9 maja 2014, o 21:53

Zainstaluj tą aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.ABenchMark&hl=pl przeprowadź test i napisz jaki podaje wynik. Zobacz tez czy jest zrootowany, napisz co będzie przy Have root access.
gebhard
AKTYWNY

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez limburg1976 » 9 maja 2014, o 22:13

Probuje sie zalogowac do google i przez tą p .ną klawiature w tel nie potrafie sie zalogowac
limburg1976

Postprzez limburg1976 » 9 maja 2014, o 22:24

Sory przez ta porąbaną klawiature i milion pytan w google nie mam szans sie tam zalogowac i sciagnac to.
Dziekuje ci za poswiecony czas .
Konkluzja nasuwa sie sama(nie kupuj chinskiego g...a bo oni nawet za milion lat beda produkowali cały czas tylko chinskie g...o.
Sory za ta wypowiedz.
limburg1976

Postprzez marusiaa » 10 maja 2014, o 11:43

limburg1976 nie męcz się z tym telefonem bo nie po to go chyba kupiłeś. Oryginalny Red Rice to sama radość i nie obawiaj się sporu z Chińczykiem czy rozmów przez translator bo często z nimi też jest tak że oni z tym angielskim jak ty z malezyjskim ;)
Przeczytaj sobie ten wątek
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i nie odpuszczaj, nie z pazerności ale by ukrócić takie procedery. Z tego co tam wyczytasz nie będziesz musiał bawić się w odsyłanie bo przed handlem podróbkami chroni cię ten program ochrony kupujących w aliexpress.
I z tego co obserwuję tu na forum to ludzie ci chętnie pomogą jak nie ogarniasz tych procedur na aliexpress.
Pytaj i działaj a za zwrot kasy kupisz sobie oryginalny telefon u sprawdzonego sprzedawcy i w końcu będziesz mógł się cieszyć jego możliwościami.
Nie będzie Chińczyk pluł nam w twarz ni wciskał podróbek..... :-P
marusiaa

Telefon:: HTC

Postprzez orbitek » 10 maja 2014, o 13:30

Co ta aplikacja oznacza - superuser
orbitek

Telefon:: Lenovo S930

Re: Odp: Instalacja Polskiego

Postprzez gebhard » 10 maja 2014, o 13:37

orbitek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Instaluje się apkę jak jest root.

Wysłane z Xiaomi Redmi
gebhard
AKTYWNY

Postprzez orbitek » 10 maja 2014, o 13:41

@gebhard

właśnie otrzymałem moje lenovo s930 to mój pierwszy telefon z chin, i początek przygody z androidem. Dzieki za wyjaśnienie.
orbitek

Telefon:: Lenovo S930

Postprzez limburg1976 » 10 maja 2014, o 14:52

Panowie dzieki za dobre słowo :)
Zwrocic go i tak nie moge bo wczoraj juz ze złości okolo północy "upadł" mi z dość mocną siła na kafelki i...tylko się porysował wyświetlacz,nie pękł ;)
Dziś znow z nim walcze ale juz mi "nie upadnie".
Udało mi sie wgrac tego anti tu benchmark i root checker,(mam root).
Zrootowalem go przez program Framaroot 1,5,3 co z tego jak za każdym razem po kilku sekundach instalacji Polskiego oprogr wyskakuje mi błąd i obrazek z tym ludkiem andka z wybebeszonym brzuchem.

Wgrałem też "Mobileuncle" ktory to miał mi znalesc moje "recovery"W ogole to mialy byc przy pierwszym uruchomieniu tego programu wyskoczyc 2 opcje po chinsku (nie wyskoczyly)
Na poczatku znalazł 25 sztuk z roznych telefonow np Huwawey,Lenovo itd (xiaomi nie znalazl)
Probowałem wczytac pierwszy z brzegu ale tez wyskoczyl error i "położony na glebe ludzik z wybebeszonym brzuszkiem" :)
Nie mam juz pomysłów co dalej
limburg1976

Postprzez gebhard » 10 maja 2014, o 15:01

Jeśli wygrywasz prawidłowo ROM według instrukcji i nie możesz go wgrać to znaczy że masz podróbę. Nic tu nie poradzimy, tylko zwrot telefonu.
Rada na przyszłość - kupować tylko od polecanych, sprawdzonych sprzedawców. Lepiej wydać parę dolców więcej i cieszyć się oryginałem.

Wysłane z Xiaomi Redmi
gebhard
AKTYWNY

Postprzez marusiaa » 10 maja 2014, o 15:07

Jak byś poczytał tamten wątek to tam nic nie ma o zwracaniu telefonu bo dlaczego to Ty jeszcze masz dopłacać za oszustwo i wykosztowywać się na przesyłkę zwrotną.
Zgłaszasz że dostałeś podróbę i tam zaznaczasz bez zwrotu ( masz tam dość jasno w tamtym wątku opisane)
To nie jest roblem z uszkodzonym telefonem czy inną pomyłką,że jesteś zobligowany do odsyłania wadliwego egzemplarza, to jest jawne oszustwo i wciskanie klientom podróbek niezgodnych z opisem aukcji i tak po prawdzie to z tego co piszesz to powinieneś dostać jeszcze rekompensatę za stargane nerwy ;)
Pisz i walcz ( tamten gość dosyć szybko dostał zwrot) i za zwrócone pieniądze kup sobie coś co cię nie doprowadzi do nerw, choćby z tej aukcji ( sprawdzone i polecane)

lub tą nowszą wersję 1s
marusiaa

Telefon:: HTC

Postprzez limburg1976 » 10 maja 2014, o 15:10

Kurcze sęk w tym nie mi na prawde nie chodziło o to aby zaoszczedzic te pare euro bo ten alimarket byl polecany przez ludzi dlatego tam kupilem ale czlowiek uczy sie cale zycie a umiera i tak głupi hahahah.
Napisze ci jeszcze tylko co mi benchmark wyswietlil;
ram- 8064
cpu integer-10850
cpu float point-2958
2d graphics-283
3d gr.-1684
database io-525
sd card write- 22.6 mb/s(150)
sd read-32.5 mb/s (195)
total score 24709
cpu frequency -1508 mhz
Podróba?
Panowie zrobie jak piszecie(będę walczył :) )
Dzieki Wam za porady jestescie fajnymi gośćmi :)
limburg1976

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xiaomi