• Reklama

Infocus M310 vs Phicomm x100w

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Infocus M310 vs Phicomm x100w

Postprzez Hellmanor » 7 wrz 2014, o 23:27

Dobry!
Zastanawiam się nad kupnem telefonu i nie wiem do końca, co wybrać.
Wymagania: ekran ponad 4,5 cala, aparat 8 Mpx, WCDMA 900, rozdzielczość: preferowane 720p, choć przy 4.7" ujdzie jeszcze qHD. Koszt do 120$
Na razie jestem w kropce, bo znalazłem te dwa telefony. Ten pierwszy byłby idealny, gdyby miał przyciski, ten drugi natomiast ma Snapdragona 200, co jest dosyć słabym procem.
Doradzicie coś?
Hellmanor

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Infocus M310 vs Phicomm x100w

Postprzez sylwekpi » 15 wrz 2014, o 14:01

MSM8625Q z adreno 203 rzeczywiście nie jest najmocniejszy, ale to zalezy do czego Ci ten telefon. jak chcesz grać w najnowsze gry 3d to lepiej cos mocniejszego. Ale ten Qualcomm przynajmniej gwarantuje Ci poprawną pracę GPS (szczególnie wazne jeśli uzywasz Endomondo) o ile producent nie zaoszczedził zbyt wiele na antenie. W prockach MTK GPS to porażka.
sylwekpi

Telefon:: Huawei Ascend D1Q
ROM: Oryginał 4.0.4

Powrót do Jaki telefon kupić ?