• Reklama

Infocus M2 - czy warto

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Infocus M2 - czy warto

Postprzez mblazejewski » 7 kwi 2015, o 10:57

Witam,
przymierzam sie poważnie do zakupu telefonu Infocus, najpierw chciałem M210 teraz jednak mam niezłą okazję zakupu M2, Niestety te telefony nie są zbyt popularne na forum, szczególnie m210. Zrezygnowałem z Zakupu m210 kosztem M2. znalezienie telefonu koło 4,5cala jest obecnie dość trudne jeśli szukamy nienajgorszych parametrów w małych pieniądzach. Wiem, że ktoś ma ten tel na forum wiec, prosze krótko o swoją opinię. jak znajdę to napiszę do tej osoby PW. Wyjaśnijcie mi tez prszę jak jest z tym procesorem w tym tel.
Jedni podają że jest to snapdragon[gearbest], jedni ze MediaTek, jak jest naprawdę?
mblazejewski

Pochwały: 6
Telefon:: Samsung Galaxy Trend

Reklama

Re: Infocus M2 - czy warto

Postprzez Trojanek » 7 kwi 2015, o 20:23

Z tymi wielkimi ramkami to on i tak jest wielkości 5 calowca.
Trojanek
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: HTC

Postprzez peweksik » 8 kwi 2015, o 01:51

peweksik

Pochwały: 1
Telefon:: Umi Emax

Postprzez TLasky » 8 kwi 2015, o 01:53

Na devicespecifications też, więc raczej 4-rdzeniowy Snap :-). Nie lepiej Ci zapolować na jakieś fajne promo Doogee F1 Turbo?

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez mblazejewski » 8 kwi 2015, o 13:07

No i zamówiłem, zobaczymy co będzie jak nikt do tej pory nie zrobi żadnej recenzji to będę pierwszy. Z forów głównie w indiach i ameryce doczytałem ze na rynek indyjski były procesory Mediatek, Widać to na niektórych filmikach z youtube, a na innych filmach robionych przez dystrybucję chińską jest Snapdragon;];
Dlaczego się na niego zdecydowałem a nie na Doogee F1 turbo, bo infocus jest tańszy i to sporo, zakupiony na promocji w gearbest [kod rabatowy im2] za 76,98$ czyli 295 zł, a ilość środków pieniężnych miałem ograniczoną. Obecnie używam Motoroli XT910, wiec wielkościowo one są identyczne prawie, tylko Infocus jest grubszy. Oba mają solidne grube ramki dookoła ekranu wiec to kwestia przyzwyczajenia raczej. Poczekamy aż przyjdzie, dowiemy się czy było warto, czy też nie, najwyżej postaram się go sprzedać, myślę że z takimi parametrami raczej chętnych znajdę tak aby nie stracić nawet jak doliczą w ruletce UC VAT.

pozdrawiam i czekam na paczuszkę, szkoda jedynie że osoba która ma już na forum ten telefon się nie odezwała w pomocy z wyborem, ale kto nie ryzykuje ten nie ma.

PS. Żałuję że się zgapiłem bo szło wyrwać wczoraj rano wersję białą za 72$ też na gearbest z kuponem [lovephone], który przez jakiś błąd na stronie sklepu wchodził, no ale niezdecydowany sam sobie winny, usterkę usunął gearbest szybko, teraz telefon jest całkiem niedostępny, a wprowadzona promocja na infocusa w wersji czarnej też nie jest najgorsza.
mblazejewski

Pochwały: 6
Telefon:: Samsung Galaxy Trend

Postprzez lucypher » 3 maja 2015, o 13:13

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tylko po co??? Doogee ma dużo gorsze parametry.
lucypher

Telefon:: Pentagram

Postprzez Jacke55 » 3 maja 2015, o 13:41

Wiem ,że o gustach się nie dyskutuje ale to jest chyba najbrzydszy chiński smartphone jaki widziałem :)
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Powrót do Jaki telefon kupić ?