• Reklama

imperius energy - sprawny aparat ?

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

imperius energy - sprawny aparat ?

Postprzez Schizma69 » 2 maja 2014, o 15:47

Witajcie ,
drugi dzień już jestem posiadaczem imperiusa en3rgy , natknąłem się na jeden problem z aparatem , a mianowicie :
co chwila samoczynnie wyostrza obraz tzn. na ekranie pojawia się taka zielona ramka (kwadratowa) przy każdej próbie wyostrzenia tel wydawał specyficzny dźwięk(takie kliknięcie) zdołałem sprecyzować skąd one dochodzi a dochodzi z soczewki aparatu (nie wiem czy dobrze to ująłem w każdym bądź razie z aparatu) wpatrując się w ową soczewkę zauważyłem że wraz z pojawieniem się owego dźwięku cały panel aparatu się w środku rusza , jak na moje oko nie jest to naturalne ruszenie gdyż tylko jedna strona minimalnie się unosi po czym opada . W zależności od kąta w jakim jest telefon dźwięk który wydaje aparat jest głośniejszy bądź cichszy , czekam na wasze opinie odnośnie usterki , gdyż nie wiem czy jest naturalne czy może jest to powód do reklamacji , bądź może oddania , jak możecie to wyraźcie również swoja opinie o tym modelu , skusiła mnie duża pojemność baterii jak się okazało wcale tak długo jak powinna nie trzyma , także rozważam również opcję oddania
Schizma69
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 15:37
Telefon:: imperius energy
ROM: 4GB

Reklama

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron