• Reklama

Ile sztuk w jednej przesyłce.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Ile sztuk w jednej przesyłce.

Postprzez simarik » 3 wrz 2013, o 14:41

Panowie - właśnie jestem po pierwszym zakupie 2 telefonów. Kupiłem dwa identyczne telefony na jednej aukcji. Mam do Was bardziej doświadczonych kupujących pytanie. Czy już wtopiłem, czy pisać do sprzedawcy (Chinatronic) żeby wysłał telefony w dwóch osobnych paczkach, czy może to iść w jednej. Czy może anulować zamówienie (obecny status zamówienia to Your Payment is Being Verified ). Z tego co mi sprzedawca pisał to nie może wysłać telefonów osobno na dwa różne adresy - tyko może wysłać na jeden adres. Oczywiście chodzi o to żeby ominąć płatność VAT.

Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie zakupów większej ilości sztuk wraz z przesyłką w jednej paczce?
simarik
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Re: Ile sztuk w jednej przesyłce.

Postprzez sh9 » 3 wrz 2013, o 20:57

Bierz normalnie 2 w jednej nawet i 5 i wiecej, niech napisze niską wartość na paczce , gift i normalnie przyjdzie bez vatu itp. , zeby to tylko jedną dwie sztuki sie brało :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sh9

Postprzez simarik » 3 wrz 2013, o 21:37

Niestety to chyba loteria. Na razie jestem po słowie ze sprzedawcą, że wyśle mi telefony w osobnych paczkach na ten sam adres ale na inna osobę - na mnie i drugi na żonę. Ale w razie gdy przechwycą tylko jedna to i tak mnie pewnie skasują za dwa telefony bo transakcję i płatność mam za dwa na jednej aukcji.
Zastanawiam się własnie czy nie napisac ponownie do chinatronic żeby jednak wysłali w jednej 2 szt. i wtedy raz kozie śmierć. Kurde troche się zagmatwałęm w tym wszystkim.
simarik
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez sh9 » 4 wrz 2013, o 01:19

NIe wiem czego się aż tak obawiasz, najwyżej zapłacisz ten vat, trzeba sie z tym liczyć, ale mogę Ci powiedzieć - wyluzuj, żadko co są łapane na vat paczki małe o małej wartosci ~20$ .Relax ;-)
sh9

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI