• Reklama

[aliexpress] Ile sztuk muszę kupić ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Ile sztuk muszę kupić ?

Postprzez BizBass » 9 gru 2012, o 14:27

Witam,

Zakładając że chcę kupić towar z tej aukcji Obrazek

Rozumiem że jedna sztuka zawiera 10 sztuk po 2,7 $ czyli 27$ za jedną zamówioną sztukę.
Jednak intersuje mnie zapis " lot (2 lots or more)" czy minimalna ilość zamówionego towaru to 2 sztuki ? (2x27$) czy mogę kupić tylko 1 sztukę za 27$ ?
BizBass

Reklama

Postprzez adamfon » 9 gru 2012, o 14:33

Kupujesz partię za $27.
Kupując 2 lub więcej za partię zapłacisz $25,65.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez marx » 9 gru 2012, o 19:49

adamfon, bardzo dobrze to wytłumaczyłeś BizBass, powinien podziekować klikając pomógł.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez BizBass » 10 gru 2012, o 00:16

Dziękuję za odp

[ Dodano: 2012-12-12, 08:37 ]
Mam jeszcze jedno pytanie czy przesyłka o nr. nadania RB091***011CN została wysyłana przez hong kong post czy china post air mail ? Tydzień wcześniej też zamówiłem przedmiot który został wysłany przez china post i nr. nadania zaczyna sie RB i kończy CN. Teraz zamówiłem przedmiot z wysyłką hong kong post i ma taki sam poczatek i koniec jak ten z china post. Chińczyk mnie okantował ? Czy poprostu te dwie poczty maja takie same symbole w nr. nadania ?
BizBass

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI