• Reklama

Ile jest pamięci na instalacje aplikacji w Redmi Note 2

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Ile jest pamięci na instalacje aplikacji w Redmi Note 2

Postprzez kubaxiaomi » 23 lis 2015, o 08:41

Witam. Chce zakupić Redmi Note 2 z 16gb pamięci. Moje pytane brzmi. Ile jest przydzielonej pamięci na instalacje programów? Obecnie posiadam Newman K1S z 16gb wbudowanej i karta 32gb ale system i tak przydziela dla aplikacji tylko 1gb co nie pozwala na instalacje więcej niz kilku programów. Przenoszenie na kartę nie przynosi super efektów. Jesli ktoś z Was ma ten telefon i chciałby się podzielić informacją to z góry bardzo dziękuję :) pozdrawiam
kubaxiaomi

Telefon:: Xiaomi RN 2
ROM: CM 12.1

Reklama

Re: Ile jest pamięci na instalacje aplikacji w Redmi Note 2

Postprzez arturiano » 23 lis 2015, o 10:31

Około 10 giga :)

Wysłane z mojego Elephone P3000S przy użyciu Tapatalka
arturiano

Pochwały: 1
Telefon:: Alcatel

Postprzez ddr » 23 lis 2015, o 10:47

Masz romy z innym stosunkiem podziału dla newmana.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez kubaxiaomi » 24 lis 2015, o 08:00

arturiano napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jedni mówią około 10GB drudzy 13GB a inni 12GB. Fajnie by było jakby ktoś odpowiedział co ma ten telefon ;) ale swoją drogą to już się dowiem sam bo telefon został wczoraj zamówiony.

Najlepsze jest to że nawet na Xiaomi Polska nie wiedzą ile jest dokładnie :P Nie wiedzą też czy aplikacje można przenosić na kartę SD. Do czego właściwie służy ta strona skora i tak nie potrafią odpowiedzieć na wydaje mi się proste pytanie?

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak widziałem kiedyś jakiś rom do Newmana co miał ponad 7GB na apki ale co z tego skoro 2 dni temu dotyk się uszkodził jeszcze bardziej i już nic z tego nie będzie? :P Ciekawe dlaczego producent nie pomyślał że telefon ma tyle miejsca + sd i tylko tyle pamięci :/

Pozdrawiam
kubaxiaomi

Postprzez ddr » 24 lis 2015, o 08:46

To zależy w jaki sposób sprawdzają/liczą.
Na miui nie można przenosić aplikacji na kartę. Jak się postarać to na pewno się da, ale samo miui tego nie wspiera. Że tak powiem, w dupie ma istnienie tej karty.
Co do newmana, taki urok telefonów z nieunifikowaną pamięcią.
Chcesz go wyrzucić? Może odkupię, podeślij zdjęcia ze wszystkich stron + środek, tylko tak żeby coś było widać.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez kubaxiaomi » 24 lis 2015, o 20:39

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Narazie Newmana sobie zostawiam i musze jakoś dane teraz odzyskać jak nowy telefon przyjdzie. W sumie to wymienił bym w nim ten dotyk ale gdzieś widziałem że chyba 30$ ponad to ja dziękuję :P. Jakby co to wyślę kiedyś fotki na PW ;)

A po zmianie roma w Note 2 na np. Cyanogen jest opcja instalacji na karcie albo przenoszenia? Ewentualnie jakiś inny rom?
kubaxiaomi

Postprzez jitt » 18 mar 2016, o 21:27

Fakt 16gb może kiedyś nie wystarczyć. Czy jest szansa na zostanie przy MIUI i przenoszenie apek na kartę?
jitt

Telefon:: HTC Sesire Z
ROM: CM ILWT

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi