• Reklama

igogo.es

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: igogo.es

Postprzez masterwilo » 25 kwi 2016, o 07:46

Dzisiaj otrzymałem maila, że został nadany numer paczki oraz, że przesyłka została zarejestrowana w Netherlands Post Registered. Oznacza to, że wysyłka nie jest z Chin ? Dodam tylko, że na razie nie mogę wykryć przesyłki pod żadnym linkiem do śledzenia towaru.
masterwilo

Telefon:: LG

Reklama

Postprzez KrzysiekGP » 25 kwi 2016, o 09:40

A ile tych przesyłek już miałeś z Chin że takie dziwne posty piszesz. Normalka, że najpierw otrzymujesz nr i po kilku dniach ten nr pojawia się na trackingu. Przeczytaj o śledzeniu przesyłek w tym dziale i cierpliwości, to są Chiny, oni żyją własnym życiem. Mi nr nadali 5 dni temu i dopiero dzisiaj wyświetliło się "elektroniczne zgłoszenie wysyłki" - normalne. Polecam stronę trackonline.ru, po założeniu tak konta możesz sobie dodać przesyłkę i będziesz miał w miarę na bieżąco statusy, nie będziesz musiał ich cały czas sprawdzać.
KrzysiekGP

Pochwały: 2
Telefon:: Homtom Ht6

Postprzez masterwilo » 25 kwi 2016, o 09:47

KrzysiekGP napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Proszę o czytanie ze zrozumieniem. Nie pytam dlaczego nie widać mojej przesyłki w trackingu tylko zadałem pytanie o miejsce rejestracji przesyłki.
W opisie produktu podczas dokonywania zakupów pojawiła się informacja, że towar magazynowany jest w Hong Kongu, natomiast dziś w mailu otrzymałem informację o rejestracji przesyłki w Netherlands Post Registered. Zapytałem więc czy jest możliwe, że towar leci do mnie z Holandii a nie z Chin?
Dodałem, że nie widzę przesyłki w trackingu, i dlatego nie mogę sprawdzić na stronie miejsca wylotu paczki.
masterwilo

Postprzez KrzysiekGP » 25 kwi 2016, o 09:53

Towar na 99% leci z Chin. Zapewne pełny tracking pojawi Ci się po kilku/kilkunastu dniach. Natomiast z moich doświadczeń wiem że przy NLpost zazwyczaj mam status "elektroniczne zgłoszenie wysyłki" i dopiero rusza dalej jak przesyłka dotrze do Holandii. W tej chwili mam właśnie taką sytuację, przez 2 tygodnie nic się nie zmieniało i nagle w ciągu 24h przesyłka z Holandii pojawiła się w WER Warszawa.
KrzysiekGP

Postprzez masterwilo » 25 kwi 2016, o 10:00

Dziękuję za odpowiedź. Nie pozostaje nic innego jak czekać.
masterwilo

Postprzez masterwilo » 16 maja 2016, o 11:47

Czy ktoś orientuje się ile dni trwa Purchase Protection w igogo.es? Telefon zamówiłem 19.04.2016 - w trackingu jest informacja, że tel jest już na WER. Pytam tak z ciekawości bo wiem, że ewentualny spór należy założyć 5-10 dni przed upływem okresu ochrony.
masterwilo

Postprzez KrzysiekGP » 16 maja 2016, o 11:58

O czym ty piszesz? Jeśli płaciłeś przez PayPal to masz 6 miesięcy ochrony. Jeśli kartą, to wszystko zależy od sprzedawcy i jego dobrej woli.
KrzysiekGP

Postprzez masterwilo » 16 maja 2016, o 12:21

Pytam o to jaki jest maksymalny czas doręczenia paczki zakupionej w igogo.es. Czy ktoś się z czymś takim spotkał ?
masterwilo

Postprzez mentorkmk » 18 cze 2016, o 13:02

podepne sie pod watek
czy ten k4000pro http://www.igogo.es/product402568.html jest z wysylka z hk czy eu bo nigdzie nie widze znaczka??
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Postprzez masterwilo » 19 cze 2016, o 21:33

Wg mnie wysyłka jest z EU bo:

1) nie ma znaczna HK
2) po dodaniu towaru do koszyka nie wysyakuje czerwony napis Almacen de HK.
masterwilo

Postprzez mentorkmk » 21 cze 2016, o 10:32

jako ze z hiszpanskim mi jeszcze nie po drodze, napisalem do nich po angielsku, dwie odpowiedzi dotyczace k4000 pro
Dear mentorkmk,
Thank you for your inquiry regarding http://www.igogo.es/m-goods-sn-169550301.htm
Your original question is "is this phone sent from europe or hk??"
Here is the answer from Our Customer service Team:
"Hola, mentorkmk.

We can ship it out from HK or eu warehouse which depends on your choice.

i po moim pytaniu uzupelniajacym
what's the price when sent from europe? what is the shiping time and cost whent sent to Poland??
regards

ich odp tego samego dnia
Hola mentorkmk,
Puede ver el plazo de entrega y los costos de envío durante el check-out. Pasos a seguir:
1. Añadir su producto a su carrito
2. Entrar en su país de entrega
3. El coste de envío se mostrará automáticamente.
Una vez que hayamos recibido su pago le enviaremos su artículo según la estimación de envío indicada en la página del producto.
Estimación de tiempo de entrega:
1) Acelerada envío: 3-7 días laborables
2) Envío estándar: 7-10 días laborables
3) Envío de tarifa plana: 10-25 días laborables
Obtener más información sobre el envío: http://www.igogo.es/m-article-id-39.html

We now do not sell it in EU warehouse.

zabawni sa
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Postprzez KarlosW » 16 sie 2016, o 01:58

Witam. Czy wiecie co oni piszą na przesyłce? Co znajduje się w paczce? Prawdę czy to co należy? :D
KarlosW
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: thl w200

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI