• Reklama

Ibuygou spór przez paypal

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Ibuygou spór przez paypal

Postprzez pete67 » 7 mar 2015, o 19:28

zanim otworzyłem wątek pozukałem trochę ale na zybko nie znalazłem konkretów.
Kupiłem na początku tycznia Pistony2 na Ibuygou w znosnej cenie jakoś 19$
Przez sknertwo czy jak wybrałem dostawę za free (teraz bym wybrał dopłatę- zna ktoś tą opcję /Paypal Package(Tracking No) $2.00)???
czyli nie rejestrowany. te przesyłki za free porównuję do polskiego listu paczki z potwierdzeniem odbioru.
no jest marzec i nie ma paczki . założyłem spór na paypal, i na ostatnią chwilę zrobiłem roszczenie.
Bella z ibuygou prosi mnie abym spór zamknął "If you wait for the paypal , it will need some days"
czyli w trosce o mój czas :)
Ale pamiętam że zwroty przez PayPal obarczone są jakimś minusem, 10%???
nie pamiętam nie mogę tego teraz znaleźć :/
no i zastanawiam się czy iść im na rękę, może jeszcze raz poprosić ich o wysłanie???
10% z 19$ to 7.5pln... niby nic ale czemu mam dopłacac a jeszcze przewalutowanie...
powie mi ktoś jak jest ze zwrotem przez spór a zwrotem przez paypal na wniosek sprzedawcy?
Pozdrawiam
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Reklama

Re: Ibuygou spór przez paypal

Postprzez ddr » 7 mar 2015, o 19:31

Raz zamkniętego sporu już nie otworzysz.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez pete67 » 7 mar 2015, o 23:35

Wiem
pytanie czy zaufać ibuygou czy mieć gdzieś i czekać na zwrot kasy przez paypal
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez marx » 7 mar 2015, o 23:45

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na przyszłość płać w ten sposób, zaoszczędzisz kasy przy zwrotach i płatności
paypal-platnosc-w-dolarach-bez-przewalutowania-t1165.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI