• Reklama

ibuygou.com, spemall.com - Kilka pytań.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: ibuygou.com, spemall.com - Kilka pytań.

Postprzez juzeff » 19 kwi 2016, o 10:56

Uaktualnię, bo ostatnio kupowałem w Spemall i możne komuś się przyda opinia.

W dniu 18 kwietnia przyszedł do mnie Mi4C 3/32 GB ze Spemall. Zamówiony 4 kwietnia, wysłany 7 kwietnia. Kurier DPD (wysyłka EU express, bez VAT). Kosztował 220 $ (830zł) wraz z przesyłką (rabat 3% - kod "spepoland3%"). Dorzucili szkło i przeźroczystą osłonkę na tył. Z tego co zdążyłem do tej pory zobaczyć w telefonie siedzi Andek 5.1.1 i MIUI 7 by xiaomi.eu 5.10.8 (rozwojowa). Telefon ma odblokowany BL i rom z xiaomi.eu. Bardzo polecam sklep.
juzeff

Telefon:: Haier W910

Reklama

Postprzez stifler959 » 25 maja 2016, o 12:31

Nie polecam z calego serca spemall. Kupic to kupisz ale reklamacja telefonu to masakra trzymali 10mcy i nic nie zrobili i odeslali a wystarczylo wymienic mikrofon za 20 zl. Totalna porazka. Jak napisalem ze nic nie zrobili przez 10 mcy to poprosili o ponowna wysylke!

Wysłane z mojego ASUS_T00F przy użyciu Tapatalka
stifler959
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez pidey » 18 lip 2016, o 01:13

Widzę, że na ibuygou Mi4C 3/32 jest taniej niż na Spemalll o jakieś 15 $.
pidey

Pochwały: 2
Telefon:: SONY XPERIA S LT26i
ROM: 4.1.2

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI