• Reklama

[ dwie karty SIM] i9300 TV WI-FI vs E7

Forum o telefonach na dwie karty SIM

[ dwie karty SIM] i9300 TV WI-FI vs E7

Postprzez Krałat » 21 paź 2012, o 22:44

Witam ;)

Moje pytanie dotyczy taniego chińskiego telefonu :)
Chodzi o te tanie zabaweczki :)

Kusi mnie chęć kupienia drugiego a raczej trzeciego telefonu, tym razem coś z chinoli.
Zastanawiam się nad i9300 z TV i WI-FI lub modelem E7 z slidem qwerty. Telefon wiem, że nie będzie żadnym smartfonem, nie o to chodzi. Telefon potrzebny jest mi tylko do esków, dzwonienia i ( nie wiem czy to możliwe ) zainstalowaniu GG. Czy to wersja JAVA czy wejdzie tutaj funkcjonalne gadu z androida, obojętnie.

Waszej pomocy potrzebuje co do podpowiedzi. Który model będzie wytrzymalszy i funkcjonalniejszy ? Fizycznie i psychicznie ? E7 jest wykonana podobno cała z metalu lecz co ze slidem qwerty ? I jak działa dotyk w obydwu telefonach ? Który byście polecili ? Podoba mi się bardziej model E7, choć kusi "S III" :)

Który Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się funkcjonalnie i który będzie bardziej wygodny ? Pozdrawiam ;)
Krałat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 21:44
Lokalizacja: Wałbrzych

Reklama

Postprzez marx » 22 paź 2012, o 07:11

Porównując NOKLA E7 z np. STAR i9300 lub bliźniaczeym modelem, to wybrał bym i9300
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez Krałat » 22 paź 2012, o 16:02

Bliźniaczym modelem masz na myśli ten model o którym ja mówię ? Wybacz za głupie pytanie, ale i tak wyjaśnię :) Nie planuję kupna ani i9300 STAR ani i9300 PLUS. Interesuje mnie model z TV i WI-FI ten bez androida :)

Jak się w nich sprawują systemy ? Ten model można znaleźć na allegro od 100 zł + przesyłka od 65 zł :) Jak reaguje dotyk ? I jak sprawują się pod względem technicznym telefony ? ;)

Pozdrawiam :)
Krałat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 21:44
Lokalizacja: Wałbrzych


Powrót do Dual SIM



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron