• Reklama

Hyuawei Honor 4c vs Meizu M2 Mini (5.0")

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Hyuawei Honor 4c vs Meizu M2 Mini (5.0")

Postprzez psycho1444 » 23 gru 2015, o 02:05

Postanowilem "zaszalec", gdyz niechacy rozjechalem telefon siostrze... wiec postanowilem jej odkupic cos nowego w budzecie 550zl.
Wybor padl na Hyuawei Honor 4c vs Meizu M2 Mini (lub po prostu M2).
No i pojawia sie pytanie - ktory wybrac? Dodam, ze na telefonie gra malo, wiec wydajnosc (poza szybkoscia UI) nie ma wiekszego znaczenia, wiec przy wyborze sklanialbym sie na opinie w ogolnym rozumieniu - ktory jest lepszy jako caloksztalt. W hyuawei'u nie przemawa do mnie mala ilosc dostepnej pamieci - z 8GB pozostaje 3.5GB... tylko nigdzie nie ma info odnosnie przenoszenia apek na karte SD - jezeli taka opcja jest, to ten problem mozna olac. Dodam, ze wczesniej miala (przed zniszczonym HTC) model Hyuawei P6 - ktorego skradziono i nie narzekala ;) (moze poza bateria?) UI/Nakładka - tez jakos wiekszego znaczenia nie ma - przyzwyczai sie :)
Troche mi sie spieszy, gdyz telefon w x-komie mam do odbioru w srode - Meizu M2, a do 24 jest oferta w MM na Hyuawei Honor 4c - oby dwa w tej samej kwocie - 550zł.
No i na koniec - gdzies doczytalem, ze przy meizu sa problemy z aktualizacjami, jak i obecnie z klawiatura systemowa (zyroskop nie dziala poprawnie w niej) - wiec takie baboly na dzien dobry po wyjeciu z opakowania wydaja sie spore.
psycho1444

Telefon:: LG g3

Reklama

Re: Hyuawei Honor 4c vs Meizu M2 Mini (5.0")

Postprzez kaol » 23 gru 2015, o 11:55

Porównaj sobie tutaj te 2 modeli

http://www.kimovil.com/en/compare/huawe ... b,meizu-m2
Według tej strony huawe również jest z 16GB :D
A co do przenoszenia aplikacji nie wystarczy zainstalować Root i aplikacje do przenoszenie i Ci wszystko przeniesie?

Ogólnie ja mam Meizu m2 i ten telefon mogę z czystym sercem polecić. Mam po instalowane różne aplikacje i nie zamula mi nawet na chwilę ; )

Meizu jest nieco mniejszy bo i ramki są mniejsze i jest lżejszy to chyba znacząca przewaga.
Trzeba też zwrócić uwagę, że w Meizu są karty Nano SIM ale teraz chyba wszystkie są przygotowane w 3 wersjach ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Re: Hyuawei Honor 4c vs Meizu M2 Mini (5.0")

Postprzez psycho1444 » 23 gru 2015, o 12:22

nie moge edytwac tytulu - literowka w nazwie huawei sie trafila :)

Wiec co do meizu - mam go w xkomie do odebrania na juz, jednak dalej sie waham nad 4c. Jednak jak slysze, ze ktos poleca telefon ktory posaida - to brzmi dla mnie przekonujaco :D Gdyz zawsze telefon ktory mam to tylko odradzam (obecnie lg g3)
Tylko dodatkowe pytanie - czy w meizu m2 jest zyroskop? Gdyz to temat zagadka - i czy dzialaja jego funkcje poprawnie w grach/mapach google?
psycho1444

Telefon:: LG g3

Powrót do Porównania telefonów