• Reklama

Hummer H1 problem z google play

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Hummer H1 problem z google play

Postprzez skalik001 » niedziela, 15 maja 2016, 19:22

Witam !
Od niedawna jestem posiadaczem telefonu Hummer H1 którego to dostałem od brata po tym jak w moim wcześniejszym telefonie padł dotyk dla zasady w Hummerze wyczyściłem wszystkie dane tj zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych a żeby wyczyścić telefon z kont i aplikacji nie swoich i tutaj pojawił się problem z Sklepem google play tj zalogować się na konto mogę normalnie przeglądać aplikacje które mam z nim powiązane ale nie jest możliwe ściagniecie czegokolwiek z tego sklepu wyskakuje błąd iż wymagane jest uwierzytelnienie natomiast gdy tylko telefon załapie internet pokazuje błąd synchronizacji z google Talkiem. Wcześniej telefon użytkowany przez brata działał bez problemu, czyściłem w nim pamięć podręczną i wszystkie cuda świata robiłem które znalazłem w internecie stąd też kieruje do was pytanie jak to naprawić wymienić room ? tylko problem jest też tego typu iż nigdzie w internecie nie idzie znaleźć działającego ; / i jeszcze jedno pytanko czy hummer h1 działa z Areo?
skalik001

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Hummer H1 problem z google play

Postprzez skalik001 » wtorek, 17 maja 2016, 11:34

bump.
nikt nic ? pomocy ; /
przy probie zaktualizowania sklepu po przez przegladarke i odpowiednia witryne pod koniec instalowania napsane jest iz instalacja nie powiodła się bo istnieje juz taka aplikacja tylko z innym oznaczeniem
skalik001

Re: Hummer H1 problem z google play

Postprzez ksiadzproboszcz » niedziela, 22 maja 2016, 11:12

Czy instalowałeś ostatni sklep z apk mirror? U mnie wcześniejsza wersja zainstalowała się jako aplikacja użytkownika (nie systemowa) i po pobraniu aktualizacji ich nie instalowała - trzeba było ubijać sklep i uruchamiać ponownie. Zrobiłem całkowitą przewrotkę, zainstalowałem Google Play 6.7 i wszystko bangla.
Powodzenia.
ksiadzproboszcz

Pochwały: 2

Powrót do INNE MARKI