• Reklama

Huawei S10 - "super telefon" z super problemem.

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Huawei S10 - "super telefon" z super problemem.

Postprzez Robotek » czwartek, 15 maja 2014, 21:36

Witam.
Kupiłem ostatnio Huawei S10 (śliwka s10) kupiłem go za 300zł (znalazłem go potem na aliexpress za 220zł + wysyłka wiec troche źle na tym zakupie wychodzę ;P
zakup okazał się wadliwy (ma pęknięty ekran w rogu przez co przy 15% i mniej sam sie tam naciska. + wadą jest OS lub jak to zwą ROM
pytanie czy jak podam bebechy tego fona znajdzie się jakiś OS który nie miałby w sobie miliarda aplikacji chińskich, z działającym google play ?
CPU to "MTK6589TQuad-Core + Quad-core" build number to L9_20140319.11112 kernel 3.0.8
w systemie model to huawei :P
ma root aale chyba zablokowane coś (botloader lub kernel ) bo *#*#0#*#* nic nie robi (czyści ekran)
Proszę o pomoc czy da sie zmienić system i na jaki (obecnie jest chiński tr. chiński i angielsko chiński ;D i laguje jak nie wiem -.-
Robotek

Reklama

Re: Huawei S10 - "super telefon" z super problemem.

Postprzez dawido488 » piątek, 16 maja 2014, 20:11

Jak się telefon sprawuje? Aparat? Bateria?
Zrób jakąś krótką recenzje jak znajdziesz czas ;)
A romów szukaj na needrom.com
Jest: DOOGEE DG750,DOOGEE DG800,NIBIRU H1
Było: LENOVO A820,THL W1OO,STAR W450,FAEA F1,IOCEAN X7 HD,JIAYU G4S,IUNI U2,LENOVO VIBE X2
Będzie: ...
dawido488

Pochwały: 7

Re: Huawei S10 - "super telefon" z super problemem.

Postprzez Robotek » sobota, 17 maja 2014, 17:02

Hm na tej stronce nie ma ani huawei s10 ani PLUM S10 wiec nie wiem :<
co do recenzji na szybko mam go tydzień XD odstałem go z pękniętym ekranem w łuk przez co z 3 mm ekranu dotykowego działa jak przycisk menu :< ale da sie przezyc cała reszta. na orginalnym sofcie masakra -.- gry chodza płynnie wręcz wy***iście ale wejść do menu -.- kawa czy herbata?? może ciastko bo jest jeszcze chwila:D
aparat ma te 2mpx, autofocus dużo daje, jednak wole swoje 3mpx z xperii x8.
bateria przy max użytkowaniu (net muza dwie karty w 3g wifi bluetoth i net z karty sim to pół dnia :< ale przy średnim lub oszczędnym stracza mi na 1-2 dni :D
(oszczędny zoanczy nie mam wszystkigo włączonego i minimalna prawie jasność ekranu ;d
Robotek

Powrót do INNE MARKI