• Reklama

Huawei P8, czy...

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Huawei P8, czy...

Postprzez solardisk » 24 sie 2015, o 15:03

Dziękuję za pomoc.

MX4 sprawia na mnie wrażenie plastikowej taniochy (bez obrazy dla posiadaczy telefonu - nie trzymałem go w ręku, więc to tylko wrażenie; ogólnie jest ładny, ale plastikowy).
Natomiast LeTV, w moim odczuciu, rzeczywiście jest solidną alternatywą dla P8.

I teraz mam dylemat, ponieważ LeTV w wersji 32GB (nie ma możliwości dokupienia karty SD, więc to raczej konieczność) kosztuje około 1300 PLN (liczę z ewentualnym VAT-em).
Znalazłem ofertę na P8, w wersji 16 GB (ale za grosze można dokupić kartę SD) - jeżeli kupię na firmę, to netto wyjdzie mnie również około 1300 PLN...

Czy któryś z telefonów wyróżnia się na tyle, że można bez wątpienia uznać go za lepszy?

PS. Czy jeśli zamówię telefon z Chin, to istnieje możliwość odpisania VAT-u? Orientuje się ktoś?
solardisk

Telefon:: Nokia Lumia 610

Reklama

Re: Huawei P8, czy...

Postprzez ddr » 24 sie 2015, o 15:52

No to w takim przypadku moim zdaniem lepiej brać LeTV z tego względu, że budowa jest konkretniejsza, więc nie połamie się w kieszeni no i siedzi na mediateku.
Z tym vatem to nie wiem. Musiałbyś się dopytać w urzędzie celnym, sporo przy tym papierologii.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?