• Reklama

Huawei P6-U06 Podczas połączenia nie słychać moich słów

Huawei P6-U06 Podczas połączenia nie słychać moich słów

Postprzez Slepaczek » niedziela, 13 września 2015, 16:09

Witam,
Jest to mój pierwszy post , gdyż zdarzył mi się mały problem.
Mam Huawei P6 od dwóch lat w Orange i zdarzył mi się dziś dosyć duży problem. Podczas rozmowy ze znajomym zanikał mój głos, rozmazywał się. Powiadomił mnie o tym. Pomyślałem że nawalił mikrofon. Jednak na głośnomówiącym wszystko działa normalnie. Zrobiłem przywrócenie ustawień fabrycznych ale nic to nie pomogło. Chciałbym uniknąć oddania telefonu do serwisu , ale jeżeli będzie trzeba będę do tego zmuszony.
Czy może to wina mikrofonu? Powiem jeszcze że jak próbowałem taką samą rozmowę odbyć poprzez Messengera FB to było wszystko ok. Czy to wina operatora czy coś w ustawieniach przeskoczyło? Tylko czy nagle mogłoby tak się zdarzyć? Jestem świeżak w tych temat , więc proszę o wyrozumiałość i czekam na porady

pozdrawiam
Slepaczek

Reklama

Re: Huawei P6-U06 Podczas połączenia nie słychać moich słów

Postprzez alketsrutra » sobota, 3 października 2015, 19:54

Nie umiem odpowiedzieć na wcześniejsze zagadnienie, a mam nawet podobny problem.
alketsrutra

Re: Huawei P6-U06 Podczas połączenia nie słychać moich słów

Postprzez alketsrutra » niedziela, 4 października 2015, 14:40

Nie wiem, ale może wpadłem na pewien pomysł rozwiązania, który opisałem dzisiaj w moim poście pn. Pomocy, dziwny problem tech. w Huawei P6s z dual sim.
Sprawdź czy w Twoim telefonie jest taka opcja w ustawieniach połączeń i czy zadziałała. Daj znać do czego służy. Czy jest to opisane w instrukcji obsługi Twojego P6-U06 ???
Pozdrawiam, :-D
alketsrutra

Powrót do Huawei