• Reklama

Huawei honor X2

Re: Huawei honor X2

Postprzez raftex » czwartek, 19 listopada 2015, 12:28

Dobra to powiem tak.Bl odblokowalem ale teraz nawijaja mi sie nastepne pytania.Czy jak wgram samo TWPR bede dalej otrzymzwal aktualizacje od Huawei.Nie potrzebuje innego romu lecz tylko super su.Logiczne jest dla mnie ze gdy nie zmienie romu to powinienem ale nie wiem jak to jest z Tym tel.Prosze rowniez wzjasnij mi krotko jak mam wgrac te pier... TWPR bo nie bardzo kapuje po tym angielsku a nic nie wychodzi.Nie rozumie co mam wlaczyc w Pc i jak z ta kabinacja klawiszy co po kolei.
Pzdr
raftex

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez raftex » czwartek, 19 listopada 2015, 16:16

Sprawą ogarnięta prawie na maxa.Problem polegał na złym twpr dlatego nie chciał się wgrac.Pozostaje mi tylko zmiana jezyka co nie jest dokładnie opisane.Folder TWRP jest na wewnętrznej pamięci i następnie utworzyć folder znowu z ta nazwa? Tj:internal/TWRP/TWRP/ui.ZIP ??
raftex

Postprzez Jeff » czwartek, 19 listopada 2015, 19:52

Z tego co pamiętam tworzysz w pamięci telefonu folder TWRP w nim tworzysz folder theme i "zangielszczenie" plik zip ( nie wiem jaki masz , ja miałem 287X_v1_1200_dark ) zmieniasz w nazwie na ui. Po czym wklejasz go do folderu theme. Potem restart telefonu , power + volume up i powinno być po angielsku.
Jeff

Pochwały: 1

Postprzez raftex » czwartek, 19 listopada 2015, 22:55

Tak jak mówisz.Dzięki.Chętnie podziele się z Tobą informacjami na temat tego telefonu.
Jak posiadacz ciekawe linki to bym prosil-wklej linki.
Z rotem było trochę zabawy ale sprawa wypaliła.Widzę że nie ma wiele ludzi tego modelu a mi przypadł do gustu swoją wielkością.Oprócz jego mam Note4 którego znam na wylot gdybyś potrzebował info chętnie pomoge.
Raftex
raftex

Postprzez Jeff » czwartek, 19 listopada 2015, 23:46

Nie ma sprawy. Nie wątpiłem , że sobie z tym poradzisz. Ja ze swoim kombinowałem jak koń pod górę całymi tygodniami. Teraz to już do niego sporo softu jest, ale pół roku temu gdy go kupiłem nie było nic,jedynie cokolwiek na chińskich stronach. Śledź ten link na XDA , który Ci podałem , sporo nowych rzeczy się tam ukazuje. Wg mnie telefon jest znakomity , eleganckie wykonanie, dobre materiały . Ja lecę na romie bez chińskich apek , zero zwiechów , freezów itp. Jego wielkość jest faktycznie mało poręczna ,ale za to korzystanie m.in. z netu komfortowe. Gps łapie sygnał momentalnie nawet w budynku. Jedynym mankamentem jest ta zamienność karty sd z sim. Ja mam model z 16 gb rom i przy zajętych obu slotach przez karty sim to trochę mało . Nie zmienia to faktu ,że jest to fon godny polecenia.
Jeff

Postprzez raftex » piątek, 20 listopada 2015, 08:19

Posiadasz też 701l? Całość BL i rot zajęło mi 4 godziny intensywnego czytania.Dodam dla wszystkich iż Bl należy zciagac w języku chińskim nie używając translatora.Po wpisaniu modelu telefonu,SN i pierwszego imei telefonu.Generator kodu nie posiada modelu 701L więc należy wpisać z listy najbardziej podobny a w tym przypadku jest 703L.Jest koleś na stronie co ma dokładne zdjęcia tej procedury z opisem angielskim więc nie ma problemu,tylko należy znaleźć temat.
@Jeff
Kupując go myślałem że ma 2karty SIM z LTE a co się okazało jedną jest tylko.Do końca mi to nie przeszkadza bo kartę firmowa ma w nim a prywatną w N4.Co do pamięci to moja wersja 32gb plus 64karta SD.Osobiście nie balbym się przerobić i podkleic pod kartę SD jeszcze małej nano SIM ale naradzie mi to nie potrzebne bo i tak tam nie ma LTE.
Raftex
raftex

Postprzez Jeff » piątek, 20 listopada 2015, 10:35

Ty już masz wersję na rynek europejski. Ja mam 703L . Niestety używam dwóch kart sim i sd odpada. Widziałem na zdjęciach te myki z podklejaniem , ale jakoś nie umiem się do tego przekonać. Poza tym to chyba nie jest podklejone nano tylko przycięty micro sim.I tego przycinania się obawiam , niemniej chętnie bym z tego skorzystał.
Jeff

Postprzez raftex » piątek, 20 listopada 2015, 21:53

Narazie wziąłem kartę stara i nie nanoszenia sim.Jutro postaram się to zrobić z moja karta.Wykleilem ja z plastiku i zaleje ja z karta mikro SD. zobacz linka
http://we.tl/WDUhX8Anqx
raftex

Postprzez Warm » środa, 16 listopada 2016, 12:43

Cześć - jak widze watek umarł w 2015 a szkoda bo własnie stałem sie właścicielem tego sprzętu.
Przyjmę wszystkie rady i podpowiedzi, tak więc piszcie proszę !
Jak by wam sie chciało na PW podać do was namiar tel zadzwonie i pogadać.
K.
Warm

Postprzez Warm » niedziela, 20 listopada 2016, 19:00

Jednak zostałem sam - moje spostrzeżenia ;
1. dotyk w porównaniu z SG7 edge wypada słabo
2. zasięg WIFI to porażka.
3. system emui - to nie mój system, wiem są lanchery, już testuję
4. dość wolno pracujący czujnik oświetlenia
5. raz pojawia się powiadomienie o nowych mailach, wiadomościach raz nie.
6. nie wiem co z tym LTE, wszystko włączone a go brak
wszystko na razie na stokowym romie, nic nie modyfikowane.
Warm

Postprzez Jeff » sobota, 26 listopada 2016, 10:53

Mam nadzieję ,że po moich wskazówkach i z wątkiem w XDA poradziłeś sobie jakoś. Co do LTE , jeśli masz wersję chińską czyli GEM-703L to na terenach poza miastami nie będzie działać. Ta chińska wersja ma inne częstotliwości , ale zdarza się, że operatorzy nasi używają czasem też przy LTE częstotliwości, które ten fon obsługuje. Ja mam go już półtora roku , a zaczynałem z softem jak nie było do niego dosłownie nic. Teraz już inna bajka. Jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony, ale nie mogę porównać do S7 Edge , bo nigdy go w ręku nie miałem :-D
Jeff

Postprzez Warm » poniedziałek, 28 listopada 2016, 14:14

czekam aż będę go miał 14 dni, wtedy odblokowanie - root i jakiś inny soft już bez krzaczków.Szukam czegoś europejskiego romu.
Już się pogodziłem że bedzie tylko 3g. Fajne jest odblokowanie podwójnym tapnięciem. X2 ma mi służyć jako tablecik do oglądania Youtube, filmów, nawigacja i śmigania po internecie. Telefon to SG7.
Zaktualizował sie do 6.0 Andka.
Warm

Poprzednia strona

Powrót do Huawei