• Reklama

Huawei Honor 3C

Huawei Honor 3C

Postprzez LenoVo » sobota, 19 kwietnia 2014, 14:33

Te kilka pytań kieruje do użytkowników tego telefonu.
1.Jak chodzi GPS ?
2.Czy na ten telefon można pobrać w miarę dobre spolszczenie ?
3.Czy telefon posiada w Polsce serwis czy telefon jest awaryjny ?
4.Ogólne podsumowanie czy telefon jest wart swoich pieniędzy ?
LenoVo

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Huawei Honor 3C

Postprzez mrergie » sobota, 19 kwietnia 2014, 19:53

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Super sprawa z tym, czegoś takiego jeszcze w telefonie nie widziałem :-D Pierwsze połączenie złapał mi dosłownie od razu, tylko włączyłem GPS i natychmiastowo złapał pozycję, później tak samo. Ze dwa-trzy razy musiałem czekać ale tylko kilka sekund. Telefon ma zarówno GPS jak i GLONASS więc to na pewno zasługa kooperacji obu systemów, może po prostu miałem szczęście na trajektorie lotów satelit ale to raczej to pierwsze ;-)

Nie jestem w stanie odpowiedzieć. Miałem fabrycznie zainstalowane Emotion UI z j. polskim, MIUI jak i najnowsze Emotion nie mają polskiego. Ale zawsze jest morelocale.

Ciężko powiedzieć, ale Huawei w Polsce aktywnie działa a od niedawna promuje swoje telefony więc myślę że dałoby się to załatwić. Nie mam za to pojęcia jak wyglądałaby sprawa z potencjalną realizacją chińskiej gwarancji.

Jak najbardziej. Odnoszę wrażenie że w tej cenie obecnie nie ma nic lepszego z 2xSIM a i nadchodzący Redmi 1S może wcale nie okazać się lepszy. Pomiędzy Honorem 3C a Redmi 1 widzę sporą różnicę na korzyść tego pierwszego, wydajnościowo również zauważalnie go pokonuje.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez Grech » sobota, 19 kwietnia 2014, 23:28

mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mediatek z Glonassem? Raczej mało prawdopodobne. Jeśli się nie mylę to telefon może wykrywać satelity Glonass ale ich nie używa do ustalania położenia. No chyba że coś się zmieniło. Zresztą złapanie fixa to jedno, można to naprawić, a precyzja GPS-a na mediatekach to co innego. Jak Honor 3C sprawdza się w nawigacji czy mapach Google? Pokazuje dokładną trasę czy się myli?
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez mrergie » niedziela, 20 kwietnia 2014, 00:18

Nie wiem w sumie jak to z tym GLONASSem, też mi się wydaje że nie powinno być ale w specyfikacjach kilkukrotnie się z tym spotkałem. Dokładniej tego nie sprawdzałem jakimiś aplikacjami, ale faktem jest że GPS łapie fixa w niecałą sekundę i to nawet teraz kiedy siedzę tutaj w mieszkaniu przed komputerem i piszę tego posta. Nawigacji i GPS jakoś niezbyt używam ale tak jak się bawiłem to nie zauważyłem żadnego problemu z dokładnością GPS i kompasu.

edit: Przyjrzałem się teraz dokładnej specyfikacjom i sprawdziłem w GPS Test. Jak logika wskazuje to w 3C nie ma GLONASS, ale ma go 3X i część specyfikacji podanych w internecie jest skopana i podaje pomieszane dane 3C z 3X.

mrergie
VIP

Postprzez LenoVo » niedziela, 20 kwietnia 2014, 11:11

Ok, dzięki za odpowiedź :)
LenoVo

Postprzez LenoVo » niedziela, 20 kwietnia 2014, 14:30

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pewnego wynalazku .
http://www.aliexpress.com/item/Ultra-th ... 58101.html

Jak ta tylna klapka jest mocowana do tej ramki i czy to nie przeszkadza sygnałowi GPS i GMS
LenoVo

Postprzez mrergie » niedziela, 20 kwietnia 2014, 14:36

Obrazek

Jakieś zaczepy wciskowe. Nakłada się to na obudowę. Okropne to - osłony przy potencjalnym upadku wcale nie daje bo to jest twarde więc zamiast absorbować energię to i tak przenosi ją do telefonu a i samo też mogłoby obijać i szorować telefon, poza tym mocno pogrubia sprzęt no i jest przede wszystkim brzydkie (ajfonowa cegłówka, a fe) :roll:
Nie wiem jak to na sygnał działa, w sumie to takie coś tworzy niekompletną klatkę Faradaya ale jednak nie powinno mieć zauważalnego wpływu.

Ja się zastanawiam nad zakupem czegoś w typie tylnej obudowy z klapką na przód, tzn. coś w stylu http://www.aliexpress.com/item/Free-Fli ... 34141.html

mrergie
VIP

Postprzez LenoVo » poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 16:46

ok dzięki
LenoVo

Postprzez koko1108 » wtorek, 22 kwietnia 2014, 19:42

ma ktoś tak ze telefon nie odczytuje dzwoniącego numeru jezeli jest w kontaktach zapisany z +48????? jest na to jakaś rada czy trzeba kasować z każdego numeru +48???
koko1108

Pochwały: 1

Postprzez bartazzz » wtorek, 22 kwietnia 2014, 21:47

W gravity box jest chyba opcja żeby to poprawic

Wysłane z mojego 2013023 przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez LenoVo » środa, 4 czerwca 2014, 22:48

No stało się kupiłem Huawei Honor 3C czekałem 2 tygodnie. Dotyk GPS WiFi chodzi idealnie.
Jedynie czego brakuje to gorilli glass ale ostatnio czytałem ze można na telefon nałożyć cienką szybkę która działa podobnie np: PanzerGlass.
Ktoś tego używał jak sprawa z dotykiem i czy widział ktoś takową na Honor 3C
LenoVo

Postprzez ebola1972 » środa, 4 czerwca 2014, 23:03

Jak cos to mam na zbyciu jedno szkło do Honora. Na razie mam 2 tygodnie założone. Szkło nie wplywa na dotyk. Odezwij sie na priw to sie jakoś dogadamy. Swoja droga to Honor raczej ma Gorilla Glass, chociaż ręki sobie nie dam uciać ;-)

Wysłane z Xiaomi Redmi
ebola1972
VIP

Pochwały: 44

Następna strona

Powrót do Huawei