• Reklama

Huawei Honor 3C 4G LTE - czy ma konkurencję?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Huawei Honor 3C 4G LTE - czy ma konkurencję?

Postprzez MAR1O » 10 lis 2014, o 19:08

Witam od kilku dni szukam dla siebie nowego telefonu, obecnie smigam na Lenovo s650, ten 3c wedlug wszystkich opisow bylby dla mnie idealny ale... no wlasnie ma jedno zasadnicze ale tylko jedna karte sim i dlatego tez Lenovo a8 tez odpada. Do czego potrzeba mi telefon: wiadomo ze do dzwonienia i wysylania sms-ow, czasami tez do netu i troche do grania, no i musi miec dwie karty sim, wiec tak jakby po trochu do wszystkiego. LTE jest mi zbedne i przez to mysle tez o F1, po przejsciach z obsluga 900MHz w moje s650-tce musi obslugiwac tez to pasmo, ale moze znacie cos ciekawszego w tej cenie ? Zenfone 5 odpada rozmiarowo.
"Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate"
MAR1O

Telefon:: Redmi Note 2

Reklama

Postprzez fake4r » 10 lis 2014, o 19:13

To w takim razie kolego ten sam honor 3c ale wersja z wcdma 900 i dual sim, za to bez lte. Sam go biorę w sumie szukam czegoś podobnego też i zenfone 5 również zwrócił moją uwagę.
A tu masz link do tego honora:
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 59644.html
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez MAR1O » 10 lis 2014, o 19:52

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzieki za podpowiedz, ale ten 3c ma tylko 1gb ramu i ma troche wolnawy procesor, wiec sie jeszcze porozgladam.
"Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate"
MAR1O

Telefon:: Redmi Note 2

Postprzez zawel » 12 lis 2014, o 16:37

Bo ten z linku to Honor 3C Play czyli uboga wersja. Poszukaj oryginalnego H30-U10, niestety one mocno podrożały i nie wiem czy są jeszcze produkowane ale trochę na ali jeszcze jest ~200$.
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 41
Telefon:: Le Max 2 x829
ROM: ResurrectionRemix

Postprzez SeventyThree » 15 gru 2014, o 17:33

zawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A czy nie przez przypadek wersji L02 ma poszukać?

Kto wie jak sprawdzić pasma, w których pracuje telefon z Kirinem na pokładzie?
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Lenovo A806
ROM: 16GB

Postprzez zawel » 15 gru 2014, o 18:20

No przecież napisał że LTE jest mu zbędne... BTW. wygląda na to że teraz można kupić już H30-U10 w Polsce za 550zł w Redcoon (albo 600zł w EuroRTV).
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 41
Telefon:: Le Max 2 x829
ROM: ResurrectionRemix

Postprzez SeventyThree » 12 sty 2015, o 12:57

Natomiast mnie wciąż dziwi tak małe zainteresowanie tym telefonem, bo mimo ilości punktów w antutu, jest on wg mnie lepszym rozwiązaniem od szeroko opisywanego A806 ... lepszy dźwięk, lepszy GPS, lepsza obudowa i dioda powiadomień
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY

Postprzez Nojs » 19 sty 2015, o 00:00

SeventyThree napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mnie też to dziwi. Telefon jest kompletny. Po krótkiej przygodzie z xiaomi note (był dla mnie za duży) przesiadłem się na honora 3c z LTE i 2GB ram jak tylko u goldwaya z dnia na dzień cena spadła z dwustu kilkunastu USD na 189. Po 3 miesiącach używania na prawdę trudno mi znaleźć jakieś wyraźne wady.
Dobrze wykonany, soft stabilny (w xiaomi niestety ciągle występowały jakieś pomniejsze problemy), na prawdę dobra bateria, trudno uwierzyć że na papierze ma tylko dwa 2300mah, GPS najszybszy jaki miałem.

Miałem plany napisać jakąś małą recenzję po niespełna 3 miesiącach używania, ale nie za bardzo mam na to czas.

Jak macie jakieś konkretne pytania, to śmiało.
Nojs

Telefon:: brak

Postprzez SeventyThree » 7 lut 2015, o 12:25

Male pytanko. Podczas wlaczania pokazuje sie logo, takie pomaranczowe jakby "w"... wie ktos co ono oznacza? Widzialem w necie na zrzucie ekranu meizu taka ikonke, ale ma chinskie znaczki pod spodem ...
SeventyThree
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?