• Reklama

HuaWei Ascend P7 czy Asus Zenfone Selfie ZD551KL?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

HuaWei Ascend P7 czy Asus Zenfone Selfie ZD551KL?

Postprzez kersiu » czwartek, 10 listopada 2016, 03:22

Witajcie - bardzo powaznie mysle nad wymiana telefonu z mojego zasluzonego Htc One S - I tak szukajac na aliexpresie znalazlem dla siebie dwie propozycje - HuaWei Ascend P7 za ok 420 zl oraz Asus Zenfone Selfie ZD551KL za ok 700 zl

Ktorego Wy byscie wybrali? osobiscie chcialbym by telefon robil ladne zdjecia z tylu i z przodu , nie wieszal sie , wytrzymal latami oraz by byl funkcjonalny (dlugo trzymal na baterii tak ok 2 dni przy normalnym uzytkowaniu).

Niestety nic nie moge wyszukac o tym Asusie - czy to dobry smartfon itd. i nie wiem czy warto doplacac az tyle bo chyba ten Huawei jest nie najgorszy patrzac na opinie na serwisach zwiazanych z telefonami (jedynie negatywnie ludzie sie wypowiadaja o baterii choc nie chce mi sie wierzyc by flagowy swego czasu telefon rozladowywal sie przy normalnym uzytkowaniu w 8 godzin)

Dzieki za wszelka pomoc bo naprawde mam tu problem z wyborem ;) :)
kersiu

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?