• Reklama

Huawei Ascend P6

Huawei Ascend P6

Postprzez lalowski » sobota, 8 marca 2014, 22:17

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum i dopiero pierwszy raz zamierzam kupić produkt z chin.

Od pewnego czasu zainteresowałem się zakupem telefonu Huawei Ascend P6 i dotarłem do tego forum.
Co sądzicie o tej aukcji:
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Huaw ... 15844.html

Czy produkt jest 100% oryginalny?
Czy warto zapłacić taką cenę?
Jak będzie wyglądać sprawa ewentualnej paczki w polsce? cło? podatek? konfiskata?
Co z tą darmową przesyłką DHL? Fikcja? Czy naprawdę jest to możliwe?
Co w ogóle sądzicie o sprzedającym jak i o samym produkcie?

Dziękuję z góry za szczere odpowiedzi, jestem laikiem w tym temacie dopiero zaczynam przygodę z zakupami z Chin. Proszę o wyrozumiałość.
Pozdrawiam,
Mateusz
lalowski

Reklama

Re: Huawei Ascend P6

Postprzez existe » sobota, 8 marca 2014, 22:58

sam sprzedawca ma opinie taka sobie, w negatywach jest co najwyzej, ze nie otrzymali przesylki - ale to grozi co najwyzej zamrozeniem forsy na jakis czas
darmowa przesylka dhl - jest wliczona w cene :-) osobiscie radzilbym ci wybrac jakakolwiek inna niz dhl - ze wzgledu na prawdopodobienstwo wpadniecia w podatek - np tnt, tez u niego darmo, czyli wliczone w cene
oczywiscie z loteria zaplaty podatku vat musisz sie liczyc
konfiskata ? no to juz lekka przesada - naczytales sie :-))
sam telefon - ja kiedys chcialem go miec - nadal mi sie podoba :-) ale to tobie ma sie podobac :-)
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Re: Huawei Ascend P6

Postprzez Wojteke32 » niedziela, 9 marca 2014, 11:12

Jest to nieco podejrzane bo gdzie indziej ten telefon kosztuje o co najmniej 100$ więcej (mowa o wersji na jedną kartę) Praktycznie w sklepach internetowych nie widziałem tych telefonów na dwie karty (chyba że podrobki). A przy cenie powyżej 300$ to bardziej się opłaca go kupić w Polsce (sam niedawna kupiłem nowy na allegro za 950 zł)

Wysłane z Zopo zp800H
Wojteke32

Pochwały: 2

Powrót do Huawei