• Reklama

HTC one M8 z Hong Kongu?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

HTC one M8 z Hong Kongu?

Postprzez tomik » 5 maja 2015, o 12:41

Witam,
Planuję zakup HTC ONE M8, poszukując go na allegro zauważyłem że jest w okazyjnej cenie 1300 zł, posiada gwarancje producenta itd. Ku mojemu zaskoczeniu, patrzę na wysyłkę a tutaj: Lokalizacja Hong Kong, czas oczekiwania 10-21 dni. Napisałem do sprzedającego czy to odnawiany telefon i czy gwarancja faktycznie jest producenta i trwa 24 miesiące oraz czy jest uznawana w POlsce. Spróbowałem jednak sam poszukać tego telefonu w chinach, jednak nigdzie nie mogłem go znaleźć (albo znam mało stron telefonami z chin). Pytanie do Was, czy widzieliście w chinach ten telefon? Jeśli tak to w jakiej cenie? I oczywiście jak wygląda sprawa z gwarancją?? Mam nadzieję że nie pomyliłem działów i jest to odpowiedni dział. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
tomik

Telefon:: samsung
ROM: rom

Reklama

Re: HTC one M8 z Hong Kongu?

Postprzez hellhammer » 5 maja 2015, o 12:53

To niech podesle fotke lub skany ten gwarancji :D no i odkad to gwarancja z chin jest uznawana w serwisach w PL,sa wyjatki ale nie bedzie tak w tym wypadku.? Daruj sobie bo to pewie jakis refub lub podrobka.
Nie wierz w zadne gwarancje 24msc. Wliczasz ewentualny vat, jak zatrzymaja na cle? Bo watpie, żeby sprzedawca sie kwapił go zapłacić. Dodatkowo prowizje swoja przeciez musi narzucic.
A co to za problem znalesc w chinach ten telefon?
Tutaj masz
http://www.aliexpress.com/af/htc-one-m8 ... isrefine=y

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowano 5 maja 2015, o 12:59 przez hellhammer, łącznie edytowano 1 raz
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: HTC one M8 z Hong Kongu?

Postprzez tomik » 5 maja 2015, o 12:59

Odpisał że gwarancja 24 miesiące w ich serwisie :) masz racje, lepiej nie ryzykować, 100 zł drożej i mam z polski, pewniejszy tel. Ale skoro ściągają to byłem ciekaw skąd.
Dzięki wielkie, chciałem "zaoszczędzić", a tak na prawdę zapłaciłbym jeszcze więcej za niewiadomo co :)
tomik

Telefon:: samsung
ROM: rom

Powrót do Jaki telefon kupić ?