• Reklama

HTC ONE M7

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

HTC ONE M7

Postprzez tomik » 25 maja 2015, o 15:11

Witam,
znalazłem wiele aukcji na allegro z telefonem HTC one M7, sprzedający piszą że telefony są nowe, nieodnawiane, że dają gwarancję na nie 2 lata itd... Chciałbym zapytać Was, czy faktycznie ten telefon może być w takim stanie o jakim zapewnia sprzedający?? ma tylko 1 negatywny komentarz na prawie 1000 pozytywnych. Telefon miałby być dla mojej siostry dlatego chciałbym żeby był oryginalny i miał gwarancję. Na aliexpress znalazłem tylko odnawiane, a taki mnie nie interesuje. Co byście mogli powiedzieć w tym temacie?? z góry dziekuję za pomoc.
tomik

Telefon:: samsung
ROM: rom

Reklama

Re: HTC ONE M7

Postprzez ddr » 25 maja 2015, o 15:23

Jak ściąga z chin i w niższej cenie niż kosztująnowe to oczywiście że odnawiany a sprzedawca oszust :).
A tą gwarancję sprzedawcy niech sobie wsadzi w czoko.

Autor postu otrzymał pochwałę
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Re: HTC ONE M7

Postprzez tomik » 25 maja 2015, o 16:23

Dzięki wielkie ;) tak myślałem że coś jest nie tak, ale wolałem zapytać na forum, Wy się na pewno dobrze orientujecie co i jak w temacie.
Pozdrawiam
tomik

Telefon:: samsung
ROM: rom

Powrót do Jaki telefon kupić ?