• Reklama

Htc 10 czerwony 64 gb proszę o pomoc

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Htc 10 czerwony 64 gb proszę o pomoc

Postprzez nathasnajperowa » 28 cze 2016, o 01:44

Witam,
Mam serdeczną prośbę, jestem w 100 % zdecydowana kupić telefon jak w tytule tematu. Dostępny na stronie HTC Tajwan, w sklepie online brak możliwości wysyłki zagranicznej.
Czy może polecić mi ktoś rzetelnego uczciwego pośrednika, który pomoże mi kupić to moje upatrzone htc?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc i z góry wielkie dzięki.
PS. Oczywiście wiem, że taka usługa to dodatkowe koszty i jestem gotowa je ponieść :)
nathasnajperowa

Reklama

Re: Htc 10 czerwony 64 gb proszę o pomoc

Postprzez d0m3l » 28 cze 2016, o 17:58

Ja bym się na Twoim miejscu mocno zastanowił, bo ta opcja tego modelu nie jest dostępna w Europie czyli gwarancji nie ma, jeśli miał bym kupować telefon dostępny w oficjalnej dystrybucji w Polsce, to bym się nie wahał i kupił go na miejscu z pełną gwarancją 24 miesiące kosztem wybranego koloru i ewentualnie pamięci
d0m3l

Pochwały: 1

Postprzez nathasnajperowa » 29 cze 2016, o 01:15

Rozumiem Twój tok rozumowania, ale ja uwielbiam custom i unikat, a telefony zmieniam co trzy miesiące do pół roku. Takie zboczenie :P
Nie zależy mi na gwarancji, szczególnie w przypadku HTC, gdzie regenersis woła o pomstę do nieba :/
nathasnajperowa

Postprzez Flyagaric » 29 cze 2016, o 15:16

Słabo to wygląda:
http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-htc-10
- tylko jeden sprzedawca i tylko czarny. Szukaj na amazonach (UK, US).
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI