• Reklama

Honor 7 czy Xiaomi Mi4C

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Honor 7 czy Xiaomi Mi4C

Postprzez doominiqs » 24 wrz 2015, o 10:26

Już chciałem zamawiać Honor 7 ale jest możliwość zakupu Mi4C w Polsce więc się zastanawiam.. Co wybrać?

Cena (bez VAT): raczej chodzi mi dobry stosunek cena/jakość, mogę kupić coś za 600zł lub 1700zł(wliczając VAT)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5cali lub wymiary do 145x73mm
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 2gb, procesor - szybki ;)
Dual/Single sim: Dual Sim
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Raczej Polska
Wymagania (parametry, funkcje):
- Doskonała jakość rozmów
- Szybkie działanie systemu
- Dobra widoczność w słońcu
- Wsparcie producenta
- Bateria na jeden przyzwoity dzień pracy
- Szybki GPS
Opis:
Potrzebuję telefonu do pracy i interentu.
doominiqs

Telefon:: goclever

Reklama

Re: Honor 7 czy Xiaomi Mi4C

Postprzez Flyagaric » 24 wrz 2015, o 10:50

Po pierwsze, to Mi4c jeszcze oficjalnie nikt nie dostał, więc ktokolwiek to oferuje, to i tak będzie to przedsprzedaż. Na razie jest to kupowanie kota w worku. Jeśli uda się połączyć zalety Mi4i eliminując jego wady wynikające z kijowego proca, to może być ciekawy telefon, ale to jest teoretyzowanie. Xiaomi nie ma oficjalnej dystrybucji w PL, więc bedzie to i tak sprowadzanie z Chin. Nawet Xiaomiforsale nie są oficjalnym dystrybutorem.
O Honor 7 jest już wątek na forum - odsyłam do niego z ewentualnymi pytaniami. Zostały tam już nawet wskazane pierwsze wady urzadzenia.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Jaki telefon kupić ?