• Reklama

Honor 6 (H60-L12) Brak zmiany godziny na widżecie pogody

Honor 6 (H60-L12) Brak zmiany godziny na widżecie pogody

Postprzez wysmok » wtorek, 27 października 2015, 15:44

Cześć.

Po zeszłotygodniowej zmianie czasu na zimowy zmienił mi się automatycznie czas w telefonie. I to oczywiście było prawidłowe, zgodnie z ustawieniami automatycznej zmiany czasu. :-) Natomiast za cho**rę nie chce się zmienić godzina na widżecie pogody. W górnej belce telefonu (gdzie jest zasięg sieci, wskaźnik baterii, itd.) jest godzina prawidłowa. Także na ekranie odblokowania telefonu też godzina jest ok. A na widżecie dalej mam godzinę do przodu, czyli czas letni... :-[

Nie pomógł reset telefonu, nie pomogło wyrzucenie i ponowne wstawienie widżetu. Nic w ustawieniach też nie ma oddzielnego dla widżetu.

Koleżanka ma identyczny model i ma dokładnie taki sam problem, więc nie wygląda to na wadę mojego egzemplarza.

Czy ktoś z Was miał coś takiego i poradził sobie z tym lub wie, gdzie leży problem? Tylko prosze nie piszcie mi "zainstaluj sobie taki-a-taki laucher", czy "po co jeszcze używasz EMUI". A no używam, podoba mi się i chciałbym używać go dalej. :-)

Z góry dzięki.

Model H60-L12
Wersja EMUI 3.0
Android 4.4.2

Pozdrawiam,
wysmok
wysmok

Reklama

Re: Honor 6 (H60-L12) Brak zmiany godziny na widżecie pogody

Postprzez INTseed » środa, 28 października 2015, 02:57

Wgraj emui 3.1 ;)

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka