• Reklama

HongKong Goldway częściowo nie to co zamówiłem

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

HongKong Goldway częściowo nie to co zamówiłem

Postprzez karuzel » 25 wrz 2014, o 10:02

Witam
Z Goldway zamówiłem baterię i ładowarkę domową do tej baterii. (1 zamówienie na te 2 rzeczy - zestaw) http://www.aliexpress.com/snapshot/6212443865.html
Sklep przesłał baterię i ładowarkę samochodową (mam takich ładowarek ze 3 w samochodzie - przewód do zapalniczku pasujący do większości telefonów). Wysłałem maila 4 dni temu, 2 dni temu wysłałem wiadomość na ali, do dnia dzisiejszego zostałem bez odpowiedzi. Jako, że to jest zestaw nie mam możliwości otworzyć sporu na samą ładowarkę. Co mam teraz zrobić?
karuzel

Telefon:: SAMSUNG

Reklama

Re: HongKong Goldway częściowo nie to co zamówiłem

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2014, o 10:18

karuzel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przeciez tam ladowarka nadaje sie zarowno do auta jak i do sieci, przeciez tam masz podlaczenie przez kabel usb. ktorego w opisie nie ma(1 x SJ4000 charger (do not have cable)) wiec nie wiem o czym mowa, chyba ze piszesz tak nie jasno,
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez karuzel » 25 wrz 2014, o 10:42

hellhammer wejdź proszę w linka, którego załączyłem. Zamiast tego plastiku, w który wsadzasz baterię do naładowania dostałem przewód samochodowy.
karuzel

Postprzez fake4r » 25 wrz 2014, o 10:45

No to otwierasz spór i piszesz jaka sytuacja. Nie wiem w czym problem ?
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2014, o 10:49

karuzel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A teraz rozumie. to zakladaj spor o zwrot kasy powod ze nie zamwailes tego towaru a inny.
hellhammer
VIP

Postprzez karuzel » 25 wrz 2014, o 11:10

hellhammer ja nigdy nie zakładałem sporu więc mam pytanie. Zamówienie zostało częściowo zrealizowane poprawnie, bo baterie otrzymałem więc czy przy zakładaniu sporu jest tam opcja, że chce zwrotu np. 50% wpłaty?
karuzel

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2014, o 11:19

albo dogadaj sie na pelny zwrot kasy i wysylke spwrotem, lbo zcesciowy zwrot kasy. Jest kilka opcji. W sumie z samym goldim tez mozesz pogadac na ten temat, moze sie odezwie.
hellhammer
VIP

Postprzez Doman » 25 wrz 2014, o 11:24

Tak, powinienes miec taka opcje jakie sa Twoje rozszczenia. Kliknij sobie na Open dispute i sam zobacz jakie masz opcje. Samo klikniecie nie otworzy jeszcze sporu. Bedziesz mial troche rzeczy do uzupelnienia najpierw.
Doman
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi Redmi 3/4

Postprzez sonic » 25 wrz 2014, o 12:07

Nie boj się otwierać sporu, to nie oznacza ze jedziesz nastukać chiniolowi, tylko sygnalizujesz że coś jest nie tak z twoim zamówieniem i drogą negocjacji chcesz wypracować jakieś rozwiązanie ;)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez karuzel » 25 wrz 2014, o 15:36

Dostaną jeszcze dzień dyspensy, jak sie nie odezwą to jutro postaram się przebrnąć przez zakładanie sporu. Dzięki wszystkim za wypowiedzi.
karuzel

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI