• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez resmiki » 1 sie 2015, o 21:18

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To ja musze byc w pozostalych 17.
Jezeli opoznienie bedzie duze to sugeruje wszczecie negocjacji z fabryką na np. dokladanie gratis gwarancji do 24 miesiecy, ewentualnie dłuzszej dla tych którzy ją wykupili na 2 lata. Mnie zostało 16 dni do konca processing time i jak sądzę wcale to nie jest duzo i wysyłka moze nie zmiescic sie w tym czasie. Dodatkowa gwarancja (albo cos innego) mogła by byc argumentem by przedłuzyc czas oczekiwania. Ja szczerze mowiąc widzę inne, podobne telefony, lepiej wyposazone, chocby w Gorilla Glass i kompas i w podobnej cenie. Nie obraze sie kiedy zamowienie przeterminuje sie i kasa wróci, ale tez nie kupie juz u Was.
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 2 sie 2015, o 01:41

Z tego co się dowiedziałem problem z dostępnością mają wszystkie sklepy..

Gap12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Poproszę numer zamówienia.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez resmiki » 2 sie 2015, o 10:25

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Byc moze i wszystkie. Czesc sklepów (czy wszystkie ?) była wymieniona na stronie Elephone podczas akcji z kodami. Czy są to sklepy partnerskie i czy bycie sklepem partnerskim cokolwiek daje ? Na przykład realizacje zamowien u producenta w pierwszej kolejnosci ?
Jeżeli chcecie wyróżniać się na tle innych sklepów i w ten sposob sciągac klientów to zrobcie coś wyjątkowego. Producent zawalił, pewnie dało by sie cos wynegocjować dla Waszych klientów.
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez resmiki » 2 sie 2015, o 14:31

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Na FB Elephone HK są informacje ze problemy dotycza tylko zamowien B i C czyli z etui i tempered glass. Mozna domniemywac, ze telefony są. Wyślijcie same telefony, resztę potem, zaplaci ten kto zawalił terminy.
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tidbit » 2 sie 2015, o 16:22

HongKong_Goldway napisał(a):
4 zamówienia wysłane do Polski, w kolejce czeka 17.
Następna dostawa w przyszłym tygodniu. Niestety nie zależy to od nas, producent nie nadąża z dystrybucją:(

4 sztuki przy pierwszej dostawie to znaczy że będziemy czekać ponad miesiąc do wysyłki ostatniej sztuki. zaczynacie zachowywać się jak "polacy"- to nie komplement, obiecać - skasować - i mieć wszystko gdzieś.
Avatar użytkownika
tidbit
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 17:14
Telefon:: xiaomi redmi s1
ROM: cyanogenmod

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez shayk » 2 sie 2015, o 16:30

tidbit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jeśli ktoś płaci w przedsprzedaży, ma prawo wymagać szybkiej wysyłki po zakończeniu.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tidbit » 2 sie 2015, o 17:12

Panie Hong Kong Goldway prosimy o określenie się kiedy wysyłka telefonów? nie potrzebujemy wymówek tylko zapewnień. zamawiamy u Pana i od Pana oczekujemy dotrzymania terminów (to już nie możliwe) i rekompensaty za ich niedotrzymanie
Avatar użytkownika
tidbit
 
Posty: 66
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 17:14
Telefon:: xiaomi redmi s1
ROM: cyanogenmod

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez resmiki » 3 sie 2015, o 07:46

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Producent twierdzi, ze zestawy A są.
Proszę zatem wysłac do mnie zestaw A, za dosłanie pozniej etui, czy tempered glass mogę doplacic. Zapewne 2$ wystarczy na China Post rejestrowany. Z drugiej strony nie korzystałem ze znizki na hasło telchina.pl. Moze mogę teraz skorzystac pokrywając koszty wysyłki ?

Czy mam podac numer zamowienia ?
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 4 sie 2015, o 10:38

Dojechało dzisiaj 100 sztuk, większość zamówień na chwilę obecną już została wysłana, reszta w trakcie.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez resmiki » 4 sie 2015, o 12:30

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Do jakiej daty zakupu zamowienia są wysłane ?
23 czerwca też ?
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez resmiki » 4 sie 2015, o 21:18

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czekałem, czekałem, ale nadal mam status "awaiting shipment". Czyli realizujecie nadal kupione przed 23 czerwca.
Kiedy następna dostawa ? W przyszłym tygodniu ?
resmiki
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 09:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 5 sie 2015, o 00:24

resmiki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czekałem, czekałem, ale nadal mam status "awaiting shipment". Czyli realizujecie nadal kupione przed 23 czerwca.
Kiedy następna dostawa ? W przyszłym tygodniu ?


Podaj proszę przez PW numer zamówienia.



_____________________________________________________________________________

Obrazek

Tylko 25 sierpnia (start o godz. 15.00 czasu polskiego) będziecie mogli wziąć udział w zabawie FLASH DEALS. Korzystając z aplikacji mobilnej Aliexpress będziecie mogli zakupić limitowane serie produktów w mega niskich cenach!

10 sztuk ELEPHONE P8000 po 9.99$ za sztukę.

10 sztuk SISWOO C55 PRO po 1.99$ za sztukę.

10 sztuk XIAOMI Mi4 po 168.99$ za sztukę.

Oprócz tego specjalnie na tę okazję specjalne ceny na:
Opaskę iWown i5 - za 12.99$
Smartfon Xiaomi Mi 4 WCDMA - za 229.99$
Smartfon Lenovo K3 Note - za 158.99$



Aplikacja -> http://activities.aliexpress.com/appdow ... c_homepage

Flash Deal - http://www.aliexpress.com/store/product ... 45658.html

Obrazek
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości