• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Kempa » 23 mar 2017, o 21:31

Pytałem dlatego, bo cło a VAT to zupełnie dwa różne podatki. Teraz doczytałem, że telefony są zwolnione z cła, więc faktycznie mój błąd, pytanie niepotrzebne.
Kempa
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 mar 2017, o 22:12
Telefon:: microsoft

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez omi » 23 mar 2017, o 22:03

piquadrat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak liczyłem, że zdążę na coś nowego co jeszcze nie ma, a teraz już to przeszłość. Trzeba będzie pięć razy zastanowić się by cokolwiek zamówić. Szkoda.
Swoją drogą gratuluję tym co nabili punktów na różnych stronach z okazjami i podziękowania dla tych co monitorowali trakingi. Sami tego chcieliśmy.
Goldway nie jest tu niczego winny i należą mu się podziękowania za to co było.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez matisk » 23 mar 2017, o 22:49

Goldway, kiedy będzie wiadomo coś na temat wznowienia SSM? Przymierzałem się do zakupu 4 szt. telefonów, ale przy ryzuku vatu będzie to nieopłacalne. Jesteś w stanie powiedzieć co na temat terminu ?
matisk
 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 22:09
Telefon:: Lenovo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tomexf9 » 23 mar 2017, o 23:09

Dajcie spokój, wczoraj Goldi dał tą informację a Wy dzisiaj już pytacie czy będzie nadal SSM, a jak tak to kiedy. Jak będzie to na pewno Goldi poinformuje nas o tym bo dla niego jest to także interes aby ludzi z forum przyciągnąć do sklepu.
tomexf9
 
Posty: 31
Dołączył(a): 20 wrz 2014, o 10:11
Pochwały: 2
Telefon:: DOOGEE

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez piquadrat » 23 mar 2017, o 23:17

Jeśli mam być szczery to ten sklep bez SSM nie jest wiele wart. Niczym się nie wyróżnia, problemy z reklamacjami zdarzają się tak tu jak i u konkurencji. Ale u Goldwaya drożej.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jeden4sty » 24 mar 2017, o 03:22

onelove napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

matisk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nauczcie się czytać ze zrozumieniem - chcą dalej oferować atrakcyjną, szczególnir z punktu widzenia polskiego konsumenta, wysyłkę pomijającą złodziejskie praktyki polskiego państwa, ale na chwilę obecną nie są w stanie powiedzieć nic więcej. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i liczyć, że taka opcja jeszcze wróci.

piquadrat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nikogo nie interesują twoje żale, nie rób śmietnika z tego wątku, nikt ci nie każe u nich kupować, mamy wolny rynek.

Ja czytając o problemach z CE i burdelu jaki panuje u celników stwierdziłem, że nie ma na co czekać i całe szczęście zamówiłem w niedzielę, po obniżonej cenie :) Mi5, z SSM za 11$ z groszami. Mam nadzieję, że nie będę musiał czekać na telefon tyle co znajomy, który zamówił u Goldiego telefon z darmową przesyłką, a powoli dobija do 60dni oczekiwania, bo tel doleciał do PL i stoi przez UC 5 tygodni (swoją drogą to niezły fuckup)...
jeden4sty
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 lut 2017, o 19:03
Pochwały: 2
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez DavePL » 24 mar 2017, o 10:56

jeden4sty napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Powiedz że to żart albo że nie rozumiesz zasad ekonomii :)

Autor postu otrzymał pochwałę
DavePL
 
Posty: 51
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 18:31
Pochwały: 2
Telefon:: Sony

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez data17 » 24 mar 2017, o 11:50

piquadrat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!




hm ale mamy przedstawiciela polskiego, po za tym 1 telefon kupilem jak nie bylo SSM wiec teraz telefony bede kupowac te do 150$ i tyle :D

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


tez mialem w koszyku za ssm 11$ ale ostatecznie nie biore bo pewnie jakby zobaczyli ze zaplacone 11 tylko to vat na 100% :D
data17
AKTYWNY
 
Posty: 200
Dołączył(a): 23 maja 2015, o 01:29
Telefon:: dfsfds
ROM: sdfsd

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez elenium » 24 mar 2017, o 12:16

Czy po wybraniu free Shipping metod i wpisaniu kodu GWPL również dajecie za darmo case i folie?
elenium
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 16:26
Telefon:: xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez LordJim » 24 mar 2017, o 12:40

Przesyłki SSM spokojnie przechodzą nietknięte ręką celnika przez Francję.
Jakiś znikomy ułamek paczek został wyrywkowo sprawdzony i dlatego GW postanowił zmienić zasady.
Nie ma 100% bez VAT, tylko 98% :)
Można spokojnie zamawiać telefony tą drogą.
LordJim
 
Posty: 40
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 03:53
Pochwały: 1
Telefon:: Insignia5

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kxcpi » 24 mar 2017, o 12:50

Przechodzą, nie przechodzą, najpierw trzeba mieć możliwość wyboru SSM, a na razie Goldi jej do odwołania nie daje :)
kxcpi
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 08:55
Telefon:: Huawei

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez piquadrat » 24 mar 2017, o 13:23

jeden4sty napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nikogo nie interesują twoje żale, nie rób śmietnika z tego wątku, nikt ci nie każe u nich kupować, mamy wolny rynek.

Ja czytając o problemach z CE i burdelu jaki panuje u celników stwierdziłem, że nie ma na co czekać i całe szczęście zamówiłem w niedzielę, po obniżonej cenie :) Mi5, z SSM za 11$ z groszami. Mam nadzieję, że nie będę musiał czekać na telefon tyle co znajomy, który zamówił u Goldiego telefon z darmową przesyłką, a powoli dobija do 60dni oczekiwania, bo tel doleciał do PL i stoi przez UC 5 tygodni (swoją drogą to niezły fuckup)...

A kogo obchodzi co i kiedy Ty zamówiłeś? Nie rób śmietnika z tego wątku.
Ja się dzielę opinią jako konsument. Trochę tych sklepów przerzuciłem i mam prawo wyrazić ocenę.
Myślę zresztą, że Goldway rozumie i jest zmotywowany by wrócić z ofertą SSM bo listy kupujących u Niego wyglądają nierzadko jak pochód pierwszomajowy.
Do tego czasu gdzie indziej jest taniej i QoS podobny. Takie moje zdanie, myślę, że obiektywne.

data17 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hm ale mamy przedstawiciela polskiego, po za tym 1 telefon kupilem jak nie bylo SSM wiec teraz telefony bede kupowac te do 150$ i tyle :D

To za mało. Jeżeli Mi5 mogę od banggood kupić w chwilówkach za 217$ to powstaje pytanie czy niewątpliwa zaleta wynikająca z faktu, że jest polski przedstawiciel jest warta 20$ na sztuce. Ludzie kalkulują i ja kalkuluję. Kalkulacja aktualnie jest negatywna i Goldway musi się bardziej postarać, zaoferować coś więcej by przyciągnąć polskiego konsumenta. Oczywiście jakaś grupa będzie ślepa siedząc w sferze komfortu, pozostali właśnie uruchomili kalkulatory.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron