• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 16 lut 2017, o 13:15

Zamówiłem 3 telefony z SS, zapłaciłem za 3 wysłał w jednej, refund i zwrot za 2 przesyłki, tak to wyglądało u mnie
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 16 lut 2017, o 13:27

Jeżeli to miało być do mnie, to ja ich nie bronię. Jest jasne, dlaczego tak zrobili, jeżeli na CN23 zadeklarowali $50 to sobie na tym zarobili. No a ja zawsze pozwalam każdemu zarobić, o ile sam na tym nie tracę (niedogodność z ewentualnym otworzeniem sporu wg mnie nie istnieje, niedogodność z gwarancją, gdyby jeden okazał się 'wadliwy' istnieje i wymaga ręcznego skorygowania warunków gwary, czyli napisania wiadomości do Goldwaya), bo czemu nie? Ale jak już napisałem nie mam nic przeciwko innemu podejściu, czyli walczeniu jak lwica o kilka dolarów zwrotu.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Gravis » 16 lut 2017, o 13:29

Napisałem PW do użytkownika Hongkong Goldway - czekam na odpowiedź.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Rafal1435 » 16 lut 2017, o 18:45

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, 1 urządzenie 1 wysyłka SSM, ale to nie znaczy że dwie wysyłki SSM to mają być dwie paczki...
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Gravis » 16 lut 2017, o 18:54

Rafał ty tak serio?

" Nie wysyłamy już 2 lub więcej urządzeń w 1 przesyłce SSM. "
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez skazi » 16 lut 2017, o 21:32

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak jak napisałem wcześniej opis jest niejasny, słowo klucz "już". Kiedyś jak SSM była droższa można było kupić 2 telefony w jednej przesyłce i wg mnie ten fragment odnosi się do tego. Teraz jedno urządzenie jedna SSM.
To zdanie powinno brzmieć jakoś tak "Nie wysyłamy już 2 lub więcej urządzeń w cenie jednej przesyłki SSM."
I nie bronię tutaj goldwaya, tylko tak właśnie rozumiem ten opis.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez omi » 16 lut 2017, o 21:38

No i tak jest. Kupujesz dwa urządzenia w jednej przesyłce za SS płacisz dwa razy. No ale kto zabrania kupić osobno. Wówczas oszczędza Goldway, ale i my jeśli mamy jakiś kupon.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 16 lut 2017, o 21:41

Dokładnie,proponowalbym zmianę 1 postu bo faktycznie jeśli ktoś nie zna genezy tego zapisu może to mylnie odebrać

Wysłane z Lenovo P2
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 17 lut 2017, o 01:29

Wybrałem się przed chwilą na zakupy u Goldwaya, ale hmm, najtańsze Mi5 $245? Redmi Pro dwie stówki? :) Od dawna tak jest, bo ostatnio w sklepie byłem przed chińskim nowym rokiem? Przed premierą Mi6 myślałem, że jeszcze będzie jakiś zrzut "staroci", ale widzę, że on już chyba był wcześniej. Mi4c brak, to też od dawna, czy w jakims pechowym momencie zajrzałem? O "podwyżkach przez Xiaomi" coś czytałem, ale to podobno dotyczyło tylko wybranych modeli z numerkiem 4.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ostry777 » 17 lut 2017, o 21:57

I bdb, ze zwracasz się refundacje z uwagi na płatność wysyłki, goldi tez jest dobry cwaniak - wiec piłować go trzeba:) A te ceny teraz to pffff, dobrze, ze kupiłem wcześniej phone.
ostry777
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5 lut 2017, o 19:10
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez darek22225 » 18 lut 2017, o 03:37

Po prosty przy tych cenach nie kupuje się telefonów....
Pisałem już to wcześniej...
A Xiaomi niech Sobie podnosi ceny , aby tylko zbyt miała....
pozdr
darek22225
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lut 2017, o 14:43
Telefon:: samsung
ROM: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 18 lut 2017, o 08:58

Panowie,
Seller's Shipping Method to specyficzny rodzaj wysyłki, który jest zarazem usługą dużo bardziej skomplikowaną niż zwykła wysyłka przez Pocztę Singapurską lub Omnivie. Płacimy nie tylko za nadanie przesyłki, ale za całą procedurę która w rezultacie pozwala ominąć opłatę VAT w Polsce. Każde dodatkowe urządzenie w przesyłce to także dodatkowy koszt dla nas. Nie jest tak, że wysyłka 1,2 czy 3 urządzeń w paczce kosztuje tyle samo. Niestety nie będziemy zwracać za wysyłkę, nikt tutaj nikogo nie oszukał. Przypominam, że specjalnie w celu uniknięcia zamieszania z łączeniem zamówień w jedną przesyłkę obniżyliśmy cenę SSM z około 20$ do około 10$.

Co do cen urządzeń - niestety ceny podwyższyli sami producenci. Skutkuje to podwyższeniem cen urządzeń u dystrybutorów. Wyższe ceny u dystrybutorów=wyższe ceny w naszym sklepie. Ze swoich źródeł wiemy, że kolejna podwyżka cen przez producentów może wystąpić w kwietniu i jest bardzo prawdopodobna. Jeśli ktoś czeka z zamówieniem mając nadzieję, że ceny wkrótce spadną to niestety może się rozczarować. To tak szczerze między nami, nie chcę straszyć ani jak to się mówi "naganiać" do zakupu.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron