• Reklama

HomTom Ht3 Pro

HomTom Ht3 Pro

Postprzez Polaczeq » 4 lip 2016, o 00:16

Witam.
Czy miał ktoś do czynienia z HomTom Ht3 Pro ? Jak trzyma bateria, czy są z nią problemy takie jak w Ht7 Pro ?
Jak działa dotyk, aparat głośnik. Tnie się,, nagrzewa lub coś podobnego ?
Mam zamiar zakupić ten telefon ale mam wątpliwości co do baterii :->
Pozdrawiam.
Samsung Xcover 2 -> Manta MSP4506 -> Cubot s 550
Polaczeq

Reklama

Re: HomTom Ht3 Pro

Postprzez DUNAJ » 8 lip 2016, o 23:25

posiadam ten telefon i niestety nie mogę go polecić bateria trzyma jeden dzień, ładuje się bardzo długo koło 5 godz masakra, przy przeglądaniu internetu grzeje się tak ze aż parzy w rękę, słaby zasięg, jakość rozmów fatalna głośnik charczy albo trafiłem kiepski egzemplarz albo to taka chińska tandeta
DUNAJ

Postprzez Tony » 9 lip 2016, o 09:03

Homtom HT3 Pro posiadam od miesiąca i mogę polecić z czystym sumieniem.2 gb ramu daje mu całkowitą płynność działania(radzi sobie świetnie nawet bardzo wymagającymi grami). Wyrazistość ekranu bardzo dobra.16 gb pamięci wbudowanej mi wystarcza,nie używam karty pamięci.GPS łapie szybko.Aparat 8mp robi zdjęcia bardzo dobre(jak na tel.)Bateria 3000 mAh jest niezła ale to ciągle za mało.Jeśli chodzi o lte to moja stara nokia 625 wyłapuje słaby sygnał lte w miejscach w których Homtom wcale go nie widzi
Tony

Postprzez rafi1 » 9 lip 2016, o 11:16

Problem z baterią jest i producent doskonale o tym wie (dioda LED powoduje, że wszystkie rdzenie wchodzą na 100% i zostają na tym poziomie co powoduje bardzo szybkie rozładowanie). Dopóki nie zaktualizują oprogramowania telefon średnio nadaje się do codziennego użytku... Ale na razie skupili się na hurtowym wydawaniu nowych modeli zamiast zadbać trochę o te "starsze". Ogólnie firma mało wiarygodna.
rafi1

Pochwały: 1

Powrót do DOOGEE